Biurko Marin ze szklanym blatem i szafka pod biurko z szufladami

(kod: 17249) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 569 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 78,45zł

  • Wysyłka do 48h
  • kod: 17249

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Kontener Tak
Długość [cm] 120
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 75
Kolor czarny
Boki puste
Kształt blatu prostokątny

Opis produktu

Biurko Marin ze szkalnym blatem w kolorze czarnym tworzy idealną przestrzeń do pracy, a zarazem nadaje wyjątkowowego charakteru wnętrzu za sprawa swojego eleganckiego i oryginalnego wyglądu.

Blat biurka Marin został wykonany z odpornego, hartowanego szkła w kolorze czarnym o grubości 10 mm, natomiast noga biurka stworzona jest z lakierowanej stali. Szafę wyprodukowano z płyty MDF, lakierowanej na kolor czarny - połysk. Wszystkie te elementy razem tworzą funkcjonalny zestaw, idealnie pasujący do nowoczesnych i ekskluzywnych wnętrz, biur i gabinetów.

Z jednej strony to klasyczne biurko, do którego można dostawić krzesło. Z drugiej strony to funkcjonalna szafka z dwoma drzwiczkami i trzema szufladami, w której zmieszczą się dokumenty i akcesoria potrzebne do pracy. Ponadto, na szafce można położyć drukarkę czy segregatory, tak aby wszystko było pod ręką. Nietypowa konstrukcja biurka Marin ze szklanym blatem pozwala na dwie opcje ustawienia - ułożenie blatu i szafki na jednej linii, bądź układ prostopadły. Dzięki temu biurko można dopasować do możliwości pomieszczenia, ale także potrzeb jego użytkowników.

Wymiary elementów zestawu:

Biurko Marin wymiary

Biurko:

  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Wysokość: 75 cm

Szafka:

  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 42 cm
  • Wysokość: 61 cm

Kluczowe parametry:

Kontener Tak
Długość [cm] 120
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 75
Kolor czarny
Boki puste
Kształt blatu prostokątny

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonych paczkach. Produkt należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesełka biurkowe dla dzieci sklepy krzeslo biurkowe dla dziecka 8 lat krzeslo obrotowe krzesła biurkowe dla dzieci krzesła biurkowe dla dzieci warszawa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×