Biurko młodzieżowe z zamykaną szafką Alfa

(kod: 15464)
559 zł + dostawa 19 zł

Kup na raty: 20 x 28,90zł

  • Wysyłka w 12 do 15 dni
  • kod: 15464

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Wygodne i praktyczne biurko młodzieżowe z zamykaną szafką Alfa będzie idealnie pasowało do pokoju starszego dziecka. Mnóstwo półek, szuflada i zamykana szafka pomogą w przechowywaniu najważniejszych książek, zeszytów czy osobistych rzeczy.

Biurko Alfa - aranzacja

 

Młodzieżowe biurko z szafką wyposażono w blat o dużej powierzchni, jego wymiary 124 x 60 cm gwarantują komfort pracy. Bezpośrednio pod blatem zamontowana jest wysuwana półka na klawiaturę z wygodnymi prowadnicami rolkowymi. Na blacie można postawić dołączoną do kompletu podstawkę pod monitor.

Buirko Alfa rozłozone

 

Zarówno z lewej jak i z prawej strony biurka młodzieżowego Alfa znajdują się praktyczne miejsca do przechowywania. Z lewej strony znajdują się dwie półki. Na jednej z nich można postawić komputer, druga może posłużyć do układania dokumentów. Po prawej stronie jest wygodna, podręczna szuflada oraz zamykana na klucz szafka. Wykonanie młodzieżowego biurka z szafką charakteryzuje się starannścią. Wyprodukowano je z solidnej płyty o grubości 18 mm..

Wymiary elementów zestawu:

 

Biurko Alfa - wymiary

  • Szerokość: 124 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Wysokość: 75 cm
  • Waga: 52,5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Biurko dostarczane jest w częściach do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W zestawie znajdują się wszelkie niezbędne elementy montażowe, instrukcja i gwarancja.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×