Biurko z kontenerkiem na kółkach Svenbox VIK BM073

Biurko z kontenerkiem na kółkach Svenbox VIK BM073
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 20222) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox VIK
 • olcha
 • calvados
 • buk/popiel
 • klon/popiel
 • orzech/popiel
Biurko Svenbox BM073 z kontenerkiem to biurko marki Svenbox pasujące do wszystkich mebli z kolekcji EKO i VIK. Od biurek kolekcji Svenbox EKO odróżnia je metalowy stelaż malowany proszkowo na kolor aluminium. Nogi biurka są w k... pełny opis
948 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 47,40zł
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 20222

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75
Kolor calvados lub (i) olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Boki puste
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Biurko Svenbox BM073 z kontenerkiem to biurko marki Svenbox pasujące do wszystkich mebli z kolekcji EKO i VIK. Od biurek kolekcji Svenbox EKO odróżnia je metalowy stelaż malowany proszkowo na kolor aluminium.

Nogi biurka są w kształcie litery "L" i można dokupić do nich specjalne kanały kablowe, aby estetycznie ukryć wszystkie przewody wychodzące ze sprzętu elektronicznego stojącego na biurku. Jeśli chcą Państwo zamówić kanał, wystarczy wybrać przez okno wariantów pod ceną. 

Blat został wykonany z płyty melaminowej o grubości 28 mm. Wykończono go na krawędziach obrzeżem PCV gr. 2 mm - bardzo trwałym i wytrzymałym. Blenda wykonana z płyty 18 mm, również wykończona obrzeżem PCV (0,5 mm). W blacie znajdują się dwa otwory kablowe o średnicy 60 mm. 

Biurko Svenbox BM 073 wyposażono w stopki do regulacji wysokości. Dzięki temu można precyzyjnie wypoziomować stół nawet na nierównej nawierzchni.

Kontener posiada trzy wysuwane szuflady, umocowane na rolkowych, metalowych prowadnicach, które zabezpieczają przed wypadnięciem w trakcie wysuwania. Ponadto szuflady wyposażone zostały w solidne, satynowane, metalowe uchwyty.

Posiada wbudowany zamek centralny, chroniący przed dostaniem się do jego zawartości osób postronnych. Zamykany jest na składany, zabezpieczony przed złamaniem klucz.

Wykonany jest z płyt melaminowanych o grubośći 28 mm (blat górny i spód) i 18 mm.

Za dopłatą oferujemy usługę montażu i wniesienia. Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych i kontaktu z obsługą sklepu w celu wyceny większych zamówień - atrakcyjne rabaty!

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox BM073 z kontenerem

Biurko:

 • szerokość: 137 cm
 • głębokość: 70 cm
 • wysokość: 75,8 cm

Kontener:

 • szerokość: 43,5 cm
 • głębokość: 52,5 cm
 • wysokość: 59 cm

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox BM 073 z kontenerem

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75
Kolor calvados lub (i) olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Boki puste
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


 • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
 • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.