Dzisiaj darmowa dostawa na wszystko!
Tylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!

Biurko z kontenerkiem stacjonarnym Svenbox EKO BH073

(kod: 20237) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox EKO
899 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 44,95zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Kolor calvados lub (i) olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Biurko Svenbox BH073 to mebel o dużej powierzchni blatu. Posiada solidną konstrukcję z blatem wykonanym z płyty melaminowej o grubości 28 mm, zabezpieczonej warstwą PVC o grubości 2 mm, chroniącą krawędzie przed uszkodzeniami.

Biurko ma wbudowaną regulację poziomu, co pozwala na dostosowanie ustawienia biurka do nierównych powierzchni i ułatwia zestawianie kilku mebli w jednym ciągu. System Svenbox oferuje szeroką gamę dostawek, kontenerów i przystawek do biurek, dzięki czemu można w łatwy sposób zwiększyć stanowisko pracy i łączyć ze sobą meble w tak zwane wyspy.

Biurka Svenbox BH 073 wyposażone są w blendę zasłaniającą nogi pracownika oraz dwa przeloty kablowe pozwalajace na przeprowadzenie przewodów pod blat biurka. Rozmiar otworu na przelotowe kable to 60 mm.

Kontener biurowy z szufladami Svenbox KH26 to podręczny kontener stacjonarny z szufladami płytowymi, zamontowanymi na metalowych prowadnicach rolkowych, ułatwiających wysuwanie i zabezpieczających przed wypadnięciem szuflady. Kontener wchodzi idealnie pod blat biurka, dlatego w standardzie sprzedawany jest bez wieńca górnego.

Szuflady zwieńczone są satynowanymi, metalowymi uchwytami. Kontener ma wbudowany zamek centralny, zamykany na składany kluczyk (w komplecie dostają Państwo także kluczyk zapasowy). Dzięki temu dostęp do zawartości szuflad będą miały jedynie upoważnione osoby. Jeden zamek blokuje od razu wszystkie szuflady.

Przy zamówieniach mebli Svenbox możliwe jest domówienie usług montażu. Jest to ustalane wg wartości procentowej wartości produktow zgodnie z cennikiem.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox BM073 z kontenerem

Biurko:

  • szerokość: 137 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 75,8 cm

Kontener:

  • szerokość: 42,8 cm
  • głębokość: 49,5 cm
  • wysokość: 73 cm

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox BM 073 z kontenerem

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Kolor calvados lub (i) olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

Szybkie dostawy mebli realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich, oznacza to brak możliwości montażu. Zakup produktu z opcją montażu wydłuża czas realizacji do maksymalnie 10 dni roboczych.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox EKO

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x