Biurko z kontenerkiem stacjonarnym Svenbox VIK BM073

(kod: 20224) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox VIK
1 010 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 50,50zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 20224

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75
Kolor calvados lub (i) olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Biurko Svenbox BM073 z kontenerkiem to biurko marki Svenbox pasujące do wszystkich mebli z kolekcji EKO i VIK. Od biurek kolekcji Svenbox EKO odróżnia je metalowy stelaż malowany proszkowo na kolor aluminium.

Nogi biurka są w kształcie litery "L" i można dokupić do nich specjalne kanały kablowe, aby estetycznie ukryć wszystkie przewody wychodzące ze sprzętu elektronicznego stojącego na biurku. Jeśli chcą Państwo zamówić kanał, wystarczy wybrać przez okno wariantów pod ceną. 

Blat został wykonany z płyty melaminowej o grubości 28 mm. Wykończono go na krawędziach obrzeżem PCV gr. 2 mm - bardzo trwałym i wytrzymałym. Blenda wykonana z płyty 18 mm, również wykończona obrzeżem PCV (0,5 mm). W blacie znajdują się dwa otwory kablowe o średnicy 60 mm. 

Biurko Svenbox BM 073 wyposażono w stopki do regulacji wysokości. Dzięki temu można precyzyjnie wypoziomować stół nawet na nierównej nawierzchni.

Kontener biurowy z szufladami Svenbox KH26 to podręczny kontener stacjonarny z szufladami płytowymi, zamontowanymi na metalowych prowadnicach rolkowych, ułatwiających wysuwanie i zabezpieczających przed wypadnięciem szuflady. Kontener wchodzi idealnie pod blat biurka, dlatego w standardzie sprzedawany jest bez wieńca górnego.

Szuflady zwieńczone są satynowanymi, metalowymi uchwytami. Kontener ma wbudowany zamek centralny, zamykany na składany kluczyk (w komplecie dostają Państwo także kluczyk zapasowy). Dzięki temu dostęp do zawartości szuflad będą miały jedynie upoważnione osoby. Jeden zamek blokuje od razu wszystkie szuflady.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox BM073 z kontenerem

Biurko:

  • szerokość: 137 cm
  • głębokość: 70 cm
  • wysokość: 75,8 cm

Kontener:

  • szerokość: 42,8 cm
  • głębokość: 49,5 cm
  • wysokość: 73 cm

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox BM 073 z kontenerem

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75
Kolor calvados lub (i) olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Kontener Tak
Strona Uniwersalny
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox VIK

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×