Kup w ciągu: 16h 36m 48s - wyślemy jutro

Classen Dąb Sambre Kl.32 AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

(kod: 24619) Classen
44,99 zł 43,99 zł/m2 i dostawa GRATIS!
 • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
 • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
 • Pozostało: 16h 36min
 • kod: 24619
Cena za paczkę: 90,49 zł
Zakup na paczki po: 2,057 m2
Oblicz potrzebną ilość
x
Potrzebujesz m2 = opakowań

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Klasa użyteczności 32
Długość [cm] 128,6
Szerokość [cm] 16
Grubość [cm] 0,8
Struktura drewna
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Opis produktu

Classen LogoPanele Ballade 4V Dąb Sambre utrzymane są w odcieniach bieli i jasnego beżu. To ponadczasowy odcień, który zastosować można zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Świetnie prezentować będzie się on także w pomieszczeniach skandynawskich oraz utrzymanych w stylu eko. Panele Ballade 4V stanowią idealne rozwiązanie do pokojów o niewielkim metrażu, a to ze względu na ich małą szerokość oraz jasne odcienie. Umieścić można je w pokoju dziennym, gabinecie, sypialni czy przedpokoju. Panele posiadają klasę użyteczności 32 oraz klasę ścieralności na poziomie AC4 - dzięki temu, z powodzeniem panele zamontować można w każdym pomieszczeniu mieszkalnym oraz w pomieszczeniach użytku publicznego o słabym obciążeniu.

Classen Dąb Sambre Kl.32 AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V - zbliżenie na panele

W jaki sposób należy montować panele Ballade 4V Dąb Sambre?

Panele Ballade 4V Dąb Sambre montuje się z zastosowaniem bezklejowego, intuicyjnego i łatwego systemu Megaloc. Ma on postać zatrzasków umieszczonych na krótkim boku paneli. System ten skraca czas układania paneli niemalże o połowę, gwarantując możliwie jak najwyższy stopień stabilności podłogi. W razie konieczności, panele można z łatwością zdemontować.

Classen Dąb Sambre Kl.32 AC 4 Panele podłogowe Ballade 4V

Nowoczesne rozwiązania stosowane w panelach Ballade 4V Dąb Sambre

Na brzegi paneli, jeszcze podczas procesu produkcyjnego nakłada jest specjalna mieszanka wosków o nazwie Issowaxx, która skutecznie uszczelnia połączenie między panelami, gwarantując trwałe zabezpieczenie przed wilgocią. Na uwagę zasługuje tu również V-fuga powstająca przez sfrezowanie krawędzi paneli w taki sposób, że po ich ułożeniu ma się wrażenie osobnych desek, nie jednolitej podłogi.

Wymiary:

 • Wymiary paneli: 160 x 1286 mm
 • Grubość paneli: 8 mm
 • Klasa ścieralności: AC4
 • Klasa użyteczności: 32
 • Struktura: drewna
 • V-fuga: Tak
 • Ilość m2 w opakowaniu: 2,057 m2

Kluczowe parametry:

Klasa użyteczności 32
Długość [cm] 128,6
Szerokość [cm] 16
Grubość [cm] 0,8
Struktura drewna
V-fuga Tak
Zalecane ogrzewanie wodne

Dostawa i montaż:

Paczka dostarczana do Państwa domów jest zapakowana fabrycznie przez producenta.

Przesyłka jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Jeśli interesuje Cię montaż i zakup paneli z 8% VAT - skontaktuj się z nami w celu wyceny zamówienia oraz usługi: [email protected]

 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Czas obowiązywania gwarancji:

20 lat - dot. użytkowania paneli w pomieszczeniach mieszkalnych
3 lata - dot. użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej

Warunki gwarancji:

 1. Po odbiorze paneli należy niezwłocznie przenieść je do suchego i ogrzewanego pomieszczenia.
 2. Przed przystąpieniem do montażu panele należy składować w opakowaniach, układając je poziomo w stosach krzyżowych, oddalonych minimum 1 metr od ścian.
 3. Panele należy przechowywać w wyżej wymieniony sposób przez minimum 48 godzin w pomieszczeniu, w którym będą układane
 4. Przed przystąpieniem do montażu należy konieczne obejrzeć każdy panel, sprawdzając czy nie nosi śladów uszkodzeń, deformacji fabrycznych i/lub niezgodności kolorystycznych.
 5. Montaż paneli należy wykonać ściśle według instrukcji zamieszczonej na odwrocie etykiety (etykieta znajduje się w każdej paczce z panelami), oraz ogólnymi wskazówkami dotyczącymi układania paneli opisanymi w karcie gwarancyjnej dołączonej do opakowania ,oraz dostępnej do pobrania na stronie internetowej producenta, firmy Classen.
 6. Do montażu należy stosować wyłącznie materiały podkładowe zalecane przez producenta: np. gąbka poliuretanowa min. 32kg/m3, folia paroizolacyjna lub płyta podłogowa izolacyjna.
 7. W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 55m2 niezbędne jest utworzenie między panelami szczelin dylatacyjnych o minimalnej szerokości 15 milimetrów. Szczeliny dylatacyjne maskuje się następnie specjalnymi listwami przypodłogowymi.

Gwarancja nie obejmuje:

 1. Paneli ułożonych na podłodze ogrzewanej elektryczną instalacją. Dopuszczalne jest natomiast układanie paneli na podłodze z zainstalowanym ogrzewaniem wodnym.
 2. Uszkodzeń V-fugi (np. wycierania, odbarwiania się itp.)

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×