Czarny kosz uliczny na śmieci RETRO I

(kod: 15613) Produkt wyprodukowany w Polsce
629 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 33,90zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15613

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Utrzymany w stylistyce retro czarny kosz uliczny na śmieci idealnie wkomponuje się w krajobraz parków, deptaków czy placów. Jest odpowiednio wyprodukowany i gwarantuje użytkowanie przez wiele sezonów.

Jego atutem jest wyjątkowy projekt. Jednak to co niezwykle istotne jest mniej widoczne gołym okiem. Ważną kwestią jest odporność na warunki atmosferyczne czarnego kosza ulicznego na śmieci. Wyprodukowano go z ocynkowanej blachy, która jest odporna na korozję. Dodatkowo zabezpieczono czarny kosz na śmieci malowaniem proszkowym, które chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi i dodatkowo sprawia, że maskuje miejsca obróbki mechanicznej.

Kosz uliczny na śmieci mocowany jest poprzez wbetonowanie 45 centymetrowej części słupka w podłożu. To nadaje mu wyjątkowej stabilności i zabezpiecza go przed kradzieżą.

Do czarnego kosza ulicznego na śmieci RETRO można dokupić ocynkowany wkład, dzięki któremu łatwiej będzie zadbać o jego czystość. Popielnica jest w standardzie. Opróżnianie kosza na śmieci odbywa się na dwa sposoby. Przede wszystkim należy zwolnić zamek zatrzaskowy. Potem można zdjąć czarny kosz uliczny ze słupka i opróżnić go ze śmieci obok lub nie zdejmując ze słupka obrócić go do góry dnem.

RETRO I opróżnianie

Kolorystyka w standardzie jest stonowana i neutralna. Kosz w standardzie jest w kolorze czarnym (RAL 9005). Można zdecydować się na inny kolor z dostępnych barw z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo  taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 87 cm
• szerokość 39 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 13 kg

RETRO I schemat

Dostawa i montaż mebli:

Czarny kosz uliczny na śmieci RETRO I bez problemu można złożyć samodzielnie. Przesyłany jest kurierem w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x