Dach nad taras przyścienny poliwęglan Regium 6x4

(kod: 21437) Gampre
11 644 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 589,65zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21437

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Dach nad taras Regium 6x4 zabezpieczy przestrzeń wypoczynkową przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych i wprowadzi do Państwa ogrodu nowy wymiar wypoczynku. W letnie dni uchroni przed upałem i zapewni zacienienie, a w deszczowe dni pozwoli relaksować się na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Zadaszenie uchroni meble wypoczynkowe przed deszczem i blaknięciem koloru.

Dach nad taras przyścienny poliwęglan Regium 6x4

Wiata charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i jest zdatna do użytku w każdych warunkach pogodowych. Pergola Regium nie wymaga dodatkowej konserwacji, przez co jest niezwykle tania w utrzymaniu, a lekko spadzisty dach ułatwia odprowadzanie deszczu i śniegu. Dodatkowo stelaż posiada niewidoczną rurę spustową. Ze względu na specyfikacje techniczne zadaszenie Regium nadaje się do użytku przy każdej pogodzie. Konstrukcja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, co pozwoli na dopasowanie zadaszenia do każdego tarasu, czy elewacji. Wiata nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz jest prosta w montażu. 

Dach nad taras przyścienny poliwęglan Regium

Dach wykonany z 16 milimetrowych, austriaickich, poliwęglanowych paneli przepuszcza dużą ilość światła słonecznego, jednocześnie nieprzepuszczając szkodliwego promieniowania UV. Chroni to skórę oraz zapobiega żółknięciu dachu. Panele chronią przed wiatrem, deszczem, gradem oraz wytrzmują duże obciążenie śniegiem.

Dach nad taras przyścienny poliwęglan 6x4

Produkt wytwarzany jest  z materiałów pochodzących wyłącznie od dostawców z UE. W ofercie naszego sklepu zadaszenie dostępne jest w innych wariantach rozmiarowych, co pozwoli dopasować model do indywidualnych potrzeb. Wiata jest łatwa w montażu i prosta w transporcie. Produkt oferowany przez litewską firmę Gampre, który specjalizuje się w wyrobie tego typu elementów ogrodu.

Wymiary elementów zestawu:

Dach nad taras przyścienny poliwęglan Regium 6x4

 

Wymiary:

  • długość: 606 cm
  • szerokość: 400 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×