Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium 3x3,5

(kod: 21426) Gampre
6 900 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 352,45zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21426

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium pozwoli Państwu stworzyć przyjemne miejsce do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na niestabilną pogodę. Zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem oraz przed blaknięciem spowodowanym przez długotrwałe działanie promieni słonecznych.

Zadaszenie tarasu z poliwęglanu Regium meblobranie

Pergole tarasowe litewskiej marki Gampre są niezwykle wytrzymałe. Nadają się do użytku przy każdej pogodzie. Mocny stelaż został wykonany z szwedzkich profili aluminiowych, dzięki czemu jest odporny na korodowanie oraz silne wiatry. Wiata wymaga prostego, samodzielnego montażu. Nie wymaga natomiast dodatkowej konserwacji. Konstrukcja dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, dzięki czemu zadaszenie można dopasować do każdego tarasu, elewacji i wykończeń budynku. 

Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium 3x3,5

Zadaszenie tarasu jest wykonane z 16 milimetrowych austraickich paneli poliwęglanowych. Materiał ten charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością na uderzenia, przepuszcza dużą ilość światła słonecznego oraz chroni przed szkodliwymi promieniami UV. Produkt wytwarzany jest  z materiałów pochodzących wyłącznie od dostawców z UE.

Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium 3x3,5 materiał

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wariantów kolorów i rozmiarów, dzięki czemu mogą Państwo dobrać zadaszenie adekwatne do stylu i wielkości tarasu. Wiata jest łatwa w montażu i prosta w transporcie. Produkt oferowany przez litewską firmę Gampre, który specjalizuje się w wyrobie tego typu elementów ogrodu. 

Wymiary elementów zestawu:

Dach nad tarasem z poliwęglanu Regium 3x3,5

 

Wymiary:

  • długość: 306 cm
  • szerokość: 350cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×