Daszek nad tarasem z poliwęglanu Regium 4x4

(kod: 21430) Gampre
9 049 zł + dostawa 149 zł

Kup na raty: 20 x 459,86zł

  • Wysyłka do 9 tygodni
  • kod: 21430

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Opis produktu

Daszek nad tarasem Regium zabezpieczy przestrzeń wypoczynkową przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, jednocześnie uatrakcyjniając wygląd tarasu, czy budynku. Niezwykle funkcjonalne zadaszenie, odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne pozwoli spędzać wolny czas na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

Zadaszenie tarasowe Regium 4x4

Stelaż zadaszenia jest niezwykle trwały i wytrzymały, dzięki czemu zadaszenie nadaje się do użytku w każdych warunkach pogodowych. Skośny dach ułatwia odprowadzanie śniegu i deszczu, co zapobiegnie przeciążeniu dachu. Wiata jest prosta w montażu i nie wymaga dodatkowej konserwacji. Konstrukcja została wykonana z szwedzkich profili aluminiowych, które zapewniają wieloletnie użytkowanie. W ofercie sklepu stelaż dostępny jest w trzech kolorach: brązowym, białym i antracytowym, co zwiększa możliwości aranżacyjne. Dodatkowo, stelaż posiada zintegrowaną, niewidoczną rurę spustową. 

Dach nad taras regium 4x4

Dach pokryto 16 milimetrowymi, austriackimi panelami poliwęglanowymi. Wysokiej jakości panele zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz są niezwykle odporne na deszcz, śnieg, grad, czy wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Produkt wytwarzany jest  z materiałów pochodzących wyłącznie od dostawców z UE. 

Dach nad taras Regium 4x4 jest łatwy w montażu i transporcie. Został wyprodukowany przez litweską firmę Gampre, która specjalizuje się w wyrobie tego typu produktów. Gwarantuje wykonanie z najwyższej jakości materiałów. W ofercie naszego sklepu zadaszenie dostępne jest w innych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych, co pozwoli dobrac model do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

Daszek nad tarasem z poliwęglanu Regium 4x4

 

Wymiary:

  • długość: 406 cm
  • szerokość: 400 cm
  • wysokość: 220 cm

Materiał:

  • kontrukcja: aluminium
  • pokrycie dachu: poliwęglan

Kluczowe parametry:

Materiał aluminium lub (i) poliwęglan

Dostawa i montaż mebli:

Zadaszenie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej i przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Zadaszenia zaprojektowane zostały tak, aby samodzielny montaż nie był kłopotliwy dla użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z intrukcją montażu:

Instrukcja montażu w języku Polskim: Zadaszenie tarasu Regium

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×