Domek dla dzieci do ogrodu Kasia 199x223cm (3,1 m2)

(kod: 21556) Produkt wyprodukowany w Polsce
2 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 21556

Opis produktu

Piękny drewniany domek dla dzieci KASIA pozwoli wygospodarować miejsce do bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Domek drewniany do ogrodu do złudzenia przypomina prawdziwy domek letniskowy z drewna. Uruchomi u dzieci wyobraźnię i kreatywność. 

Ogrodowy domek dla dzieci składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 3,1 m2. Przed domkiem do ogrodu znajduje się zadaszony taras o głębokości 63 cm. Do domku prowadzą drzwi z małym oknem. Dodatkowo, domek ma jedno małe okienko z okiennicami. Okna wpuszają odpowiednią ilość światła dziennego, co rozjaśnia i ociepla wnętrze. Pod oknem wisi mała, drewniana skrzyneczka na rośliny, która umożliwi dziecku uprawę swojego pierwszego, własnego mini ogrodu.

Domek dla dzieci do ogrodu KASIA 199x223cm (3,1 m2)

Domek KASIA został w całości wykonany z drewna świerku syberyjskiego, który dzięki dojrzewaniu w ciężkich warunkach nabrał niezwykłej odporności i trwałości. Konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Domek przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego. 

Wymiary elementów zestawu:

Domek ogrodowy dla dzieci kasia

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  223 cm
 • głębokość:  248 cm
 • wysokość szczytu: 183 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 199 cm
 • głębokość: 163 cm
 • wysokość ściany: 153 - 183 cm

Grubość balika: 

 • 16 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 3,1m2

Powierzchnia dachu:

 • 5,5 m2

Nachylenie dachu:

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 54 cm
 • wysokość: 141 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 54 cm
 • wysokość: 54 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki do ogrodu meble ogrodowe ławki ogrodowe dla dzieci skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×