Domek do ogrodu dla dzieci z tarasem Szymon

(kod: 22430) 4iQ
2 100 zł 1 819 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 99,40zł

 • Wysyłka w 15 do 20 dni
 • kod: 22430

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 170
Głębokość [cm] 270
Wysokość [cm] 171
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek do ogrodu dla dzieci Szymon jest świetnym pomysłem na stworzenie pociechom wymarzonego miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki niemu, podczas pracy w ogrodzie będą Państwo mieli dzieci cały czas pod okiem. Zewnętrzne wymiary konstrukcji to 170 x 270 cm, zaś wysokość od ziemi to 171 cm.

Domek dla dzieci Szymon

Domek ogrodowy dziecięcy Szymon oferuje 2,58 m2 zamkniętej powierzchni do zabawy. Przed domkiem znajduje się mały, zadaszony taras o powierzchni 1,69 m2. W domku znajduje się jedno pomieszczenie. Domek jest wyposażony w dwie pary drzwi  oraz dwa małe okienka, przez które wpada do wnętrza nieco światła dziennego.

Domek Szymon wykonano z  certyfikowanego drewna sosnowego poddanego impregnacji ciśnieniowej. Do tego procesu użyto preparatu TANALITH E 3475 - bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek Szymon produkowany jest w Polsce w oparciu o normy EN:71 - jest w pełni bezpieczny, ponieważ każdy jego element został poddany szczegółowej kontroli, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom. Domek posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Zaleca się odizolowanie domku od podłoża np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych co umożliwi również odpowiednią wentylację.

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek do ogrodu dla dzieci z tarasem Szymon otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 2 pary drzwi
 • 2 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Marcin - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 171 cm
 • szerokość: 170 cm
 • głębokość: 270 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,58 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  1,69 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 328 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 170
Głębokość [cm] 270
Wysokość [cm] 171
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki do ogrodu meble ogrodowe ławki ogrodowe dla dzieci skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×