Domek do ogrodu ze ślizgiem Jerzyk

(kod: 22427) 4iQ
2 100 zł 1 799 zł + dostawa 229 zł

Kup na raty: 20 x 101,40zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22427

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 175
Głębokość [cm] 226
Wysokość [cm] 251
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek lub (i) zjeżdżalnia

Opis produktu

Urokliwy domek Jerzyk będzie prawdziwą ozdobą ogrodu oraz idealnym miejscem dla dzieci do bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Domek o powierzchni 2,36 m2 znajduje się na platformie o wysokości 80 cm. Przed domkiem znajduje się mały taras zabezpieczony drewnianym płotkiem.

Domek dla dzieci Jerzyk

Domek Jerzyk wyposażono w zabudowane drzwi, 3 stałe okna wypełnione przeźroczystą plexi, drewnianą drabinkę oraz ślizg wykonany z HDPE formowanego metodą wtryskową. Domek wykonano z wysokiej jakości, certyfikowanego drewna sosnowego, które poddano procesowi impregnacji bezchromowym środkiem TANALITH E 3475 - preparat niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Każdy z elementów domku Jerzyk poddano szczegółowej kontroli, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek spełnia normy EN:71 oraz posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw.  Domek dla dzieci do ogrodu ze ślizgiem produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy ze zjeżdżalnią  wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

W ofercie sklepu domek Jerzyk dostępny jest także w wersji bez ślizgu. Do domku można dodatkowo dokupić kotwy mocujące.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek do ogrodu ze ślizgiem Jerzyk otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • drabinka
 • ślizg (kolor wybierany losowo)
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Jerzyk - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 250,5 cm
 • szerokość: 175 cm
 • głębokość: 226 cm 
 • wysokość platformy: 80 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,35 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  0,46 m2
 • niezadaszona zewnętrzna: 0,82 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 270 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kolor ślizgu wybierany losowo.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 175
Głębokość [cm] 226
Wysokość [cm] 251
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek lub (i) zjeżdżalnia

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter wyprzedaż technoratan skrzynia kufer do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×