Domek do zabawy z ogrodzie Amelia

(kod: 22435) 4iQ
3 200 zł 2 889 zł + dostawa 229 zł

Kup na raty: 20 x 155,90zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22435

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 223
Głębokość [cm] 250
Wysokość [cm] 230
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Uroczy, drewniany domek do ogrodu Amelia, który będzie się pięknie prezentował w każdym ogrodzie dostarczy mnóstwa radości najmłodszym. Domek z drewna wyglądający jak chatka z bajki, spełni oczekiwania każdego dziecka. Stworzy bezpieczne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.

Ogrodowy domek z drewna zajmuje obszar o powierzchni 4,12 m2, ma 223 cm szerokości, 250 cm głębokości i 230 cm wysokości, co umożliwi dzieciom swobodne poruszanie się wewnątrz domku, a nawet umożliwi włączenie się do zabawy dzieci starszych. Domek ma cztery okienka, które wpuszczają dużą ilość światła dziennego, rozjaśniając i ocieplając wnętrze. Do okien domontowano drewniane skrzynie, które umożliwią dzieciom uprawę swojego własnego mini ogrodu. Wewnątrz domku znajdują się drewniane schodki prowadzące na niewielką antresolę o powierzchni 1,38 m2.

Domek dla dzieci Amelia

Domek Amelia wykonano z drewna sosnowego, które posiada certyfikat FSC® oraz zostało poddane procesowi impregnacji środkiem TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek ogrodowy Amelia spełnia normy EN:71 oraz posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Amelia produkowany jest w Polsce.

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

 

Zamawiając Domek do zabawy z ogrodzie Amelia otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 4 okna wypełnione bezpieczną płytą z plexi
 • czarna papa na dach
 • 4 doniczki na kwiaty
 • wewnętrzna antresola
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Amelia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 230 cm
 • szerokość: 223 cm
 • głębokość: 250 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 4,12 m2 + 1,38m2 Antresola

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 408 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 223
Głębokość [cm] 250
Wysokość [cm] 230
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×