Domek drewniany dla dzieci do ogrodu Iza (2,4 m2)

(kod: 21554) Produkt wyprodukowany w Polsce
2 399 zł

Produkt niedostępny

kod: 21554

Opis produktu

Domek do ogrodu dla dzieci IZA jest świetnym pomysłem na stworzenie pociechom wymarzonego miejsca do zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki niemu, podczas pracy w ogrodzie będą Państwo mieli dzieci cały czas pod okiem. Domek drewniany dla dzieci nie zajmuje wiele miejsca, więc jest idealną propozycją nawet do niewielkich ogródków przydomowych. 

Domek ogrodowy dziecięcy oferuje 2,4 m2 zamkniętej powierzchni do zabawy. Przed domkiem znajduje się mały taras o głębokości 68 cm. W domku znajduje się jedno pomieszczenie o szerokości i głębokości 160 cm. Domek jest wyposażony w drzwi z oknem oraz jedno małe okienko, przez które wpada do wnętrza nieco światła dziennego. Wysokość domku waha się między 147 cm, a 188 cm. 

Domek dla dzieci IZA

Domek jest miniaturką prawdziwego domu letniskowego, będzie się doskonale prezentować wśród zieleni. Drewniany domek dziecięcy wykonany jest w całości z drewna ze świerku syberyjskiego importowanego z dalekiej Rosji. Drewno dojrzewające w surowych warunkach atmosferycznych cechuje niebywała odporność oraz trwałość. Spadzisty dach ułatwi odprowadzanie wody i śniegu. 

Konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Domek IZA przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego. 

Wymiary elementów zestawu:

Domek drewniany dla dzieci do ogrodu IZA (2,4 m2)

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  200 cm
 • głębokość:  236 cm
 • wysokość szczytu: 188 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 160 cm
 • głębokość: 160 cm
 • wysokość ściany: 148 - 188 cm

Grubość balika: 

 • 19 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 2,4m2

Powierzchnia dachu:

 • 5,3 m2

Nachylenie dachu:

 • 27,1°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 67 cm
 • wysokość: 131 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 47 cm
 • wysokość: 47 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki do ogrodu meble ogrodowe ławki ogrodowe dla dzieci skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×