Domek drewniany dla dzieci Eko 95 180x203cm (3,3 m2)

(kod: 21553) Produkt wyprodukowany w Polsce
2 899 zł

Produkt niedostępny

kod: 21553

Opis produktu

Rewelacyjny projekt domku dla dzieci EKO 95 zagwarantuje urozmaicenie do codziennych zabaw dziecka. Domek drewniany na podwyższeniu zachęci każdego malucha do zabawy na świeżym powietrzu. Zajmie pociechy na długie godziny, dając odetchnąć rodzicom. Domek dla dzieci do ogrodu przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Dzięki takiemu domkowi stworzą Państwo atrakcyjne i bezpieczne miejsce do zabawy w przydomowym ogrodzie. Domek będzie nie tylko świetną zabawką, ale również wspaniałą ozdobą ogrodu. Domek ma 180 cm szerokości oraz 203 cm głębokości, a w najwyższym miejscu ma 225 cm wysokości. Domek znajduje się na podwyższeniu, na które prowadzi drewniana drabinka. Domek ma mały tarasik o głębokości 70 cm, jedną parę drzwi oraz jedno okienko, które rozjaśnia wnętrze domku.

Domek drewniany dla dzieci EKO 95 180x203cm (3,3 m2)

Domek EKO 95 w całości wykonany jest z wytrzymałego drewna świerkowego, co gwarantuje trwałość kontrukcji. Domek podtrzymuje 6 drewnianych słupków, które zapewniają odpowiednią stabilność. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Domek przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Wymiary elementów zestawu:

Domek eko wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość:  198 cm
  • głębokość:  331 cm
  • wysokość szczytu: 225 cm
  • wysokość ściany: 133 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • szerokość: 180 cm
  • głębokość: 203 cm

Grubość balika: 

  • 16 mm

Powierzchnia podłogi:

  • 3,3m2

Powierzchnia dachu:

  • 5,6 m2

Materiał:

  • drewno świerkowe

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×