Domek drewniany dla dzieci na platformie Robinson

(kod: 22434) 4iQ
1 759 zł

Produkt niedostępny

kod: 22434

Opis produktu

Drewniany domek do ogrodu Robinson to idealny pomysł na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy na świeżym powietrzu. Znajdujący się na platformie domek dla dzieci może być namiastką domku na drzewie o którym marzy każde dziecko. Domek do ogorodu z drewna nie zajmuje wiele miejsca, ponadto mogą Państwo pod domkiem umieścić np. piaskownicę.

Domek drewniany Robinson składa się z małego pomieszczenia o powierzchni 2,21 m2 oraz z zadaszonego tarasu o powierzchni 1,70 m2. Do domku na platformie prowadzi drewniana drabinka. Domek doskonale będzie stymulować pociechy do ruchu oraz rozwijać u nich wyobraźnię, kreatywność, czy zdolności motoryczne. Domek ma zabudowane drzwi oraz dwa małe okna, które wpuszczając światło dzienne, rozjaśnią i ocieplą wnętrze chatki.

Domek dla dzieci Robinson

Materiałem wykorzystanym do produkcji domku Robinson jest certyfikowane drewno sosnowe, która zostało poddane impregnacji. Do tego zabiegu wykorzystano Impregnat TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek ogrodowy dla dzieci Robinson posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Całość stworzona została w oparciu o normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Robinson ze ślizgiem produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji. Istenieje możliwość dokupienia kotew mocujących. 

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek drewniany dla dzieci na platformie Robinson otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi z okienkiem
 • 2 stałe okna bez plexi
 • czarna papa na dach
 • zadaszony taras z barierką
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Robinson - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 272 cm
 • szerokość: 220 cm
 • głębokość: 174 cm 

Wymiary tarasu:

 • część zadaszona: 97 x 174 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,21 m2
 • zadaszona zewnętrzna: 1,70 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 290 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×