Domek Keter Fusion 754

(kod: 13870) Keter
4 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 13870

Opis produktu

Domek ogrodowy Fusion 754 to najwyższej klasy uniwersalny magazyn na wyposażenie ogrodowe i nie tylko. Zmieści się w nim niemal wszystko, począwszy od narzędzi ogrodowych, przez grill, kosiarkę czy drabinę. Domki z serii Fusion łączą w sobie bardzo wysoką jakość ze stylowym, ekskluzywnym wyglądem.

Domek Fusion 754 wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego WPC, które dzięki zabiegowi stylistycznemu przeprowadzonego w procesie produkcji wygląda jak drewno i ma jego strukturę. W przeciwieństwie do naturalnego materiału domek ogrodowy Keter Fusion nie wymaga impregnacji czy konserwacji. Można powiedzieć, że jest niemal bezobsługowy. Do czyszczenia domku można stosować zwykły kercher z wodą. Dopuszczalne jest stosowanie łagodnych środków czyszczących. 

Domek Keter Fusion 754 posiada mocne ściany. Nowością i olbrzymią zaletą domków z serii Fusion jest możliwość wiercenia w ścianach dla uzyskania dodatkowych opcji przechowywania sprzętu, np. uzyskania uchwytu do zawieszenia grabii czy łopaty. Model Keter Fusion 754 wyposażony jest w Szerokie prostokątne drzwi z zamkiem ze stali nierdzewnej. Podłużne okienka w drzwiach oraz doświetlenie w suficie sprawiają, że wewnątrz jest odpowiednia ilość światła naturalnego. Ponad drzwiami znajduje się funkcjonalny wywietrznik, którego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza przeciwdziałającej wilgoci. 

Wewnątrz domku narzędziowego Fusion 754 znajduje się również wytrzymała podłoga, która wytrzymuje obciążenie do 150 kilogramów na metr kwadratowy. Ponadto chroni mienie znajdujące się wewnątrz przed wodą, błotem czy szkodliwym działaniem gryzoni.  Solidny dwuspadowy dach wygląda jakby był pokryty dachówkami. To też zabieg stylistyczny dodający domkowi ogrodowemu elegancji. Dach zapewnia ochronę przed deszczem, a zimą potrafi utrzymać aż do 75 kilogramów śniegu na metr kwadratowy. 

Całość wygląda naprawdę solidnie. Warto wspomnieć, że konstrukcja domku jest wzmocniona stalowymi elemetami malowanymi proszkowo. Do postawienia domku nie wymagane jest pozwolenie budowlane. Jest to konstrukcja całoroczna, którą można dowolnie przemieszczać w miarę możliwości terenowych.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy do oferty możliwość montażu domku w Warszawie i najbliższej okolicy przez naszą firmę. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu : 22 378 32 00

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 252 cm
  • szerokość: 229 cm
  • głębokość: 121 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • wysokość: 246 cm
  • szerokość: 201 cm
  • głębokość: 102 cm

Wymiary paczki:

  • wysokość: 30 cm
  • szerokość: 227 cm
  • głębokość: 132 cm

Waga: 197 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się poprzez firmę kurierską. Domek zapakowany jest w jedną paczkę. W środku znajduje się instrukcja z ilustracjami pomocnymi podczas montażu i wszystkie niezbędne elementy. Choć postawienie domku nie wymaga przeszkolenia czy specjalistycznych narzędzi, sugerujemy aby montażu dokonywać w dwie osoby.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×