Domek ogrodowy dla dzieci Gucio

(kod: 22432) 4iQ
2 200 zł 1 849 zł + dostawa 229 zł

Kup na raty: 20 x 103,90zł

 • Wysyłka w 15 do 20 dni
 • kod: 22432

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 239
Głębokość [cm] 190
Wysokość [cm] 256
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Piękny drewniany domek dla dzieci Gucio pozwoli wygospodarować miejsce do bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Domek drewniany do ogrodu do złudzenia przypomina prawdziwy domek letniskowy z drewna. Uruchomi u dzieci wyobraźnię i kreatywność.

Domek dla dzieci Gucio

Domek Gucio znajduje się na platformie o wysokości 120 cm. Ogrodowy domek dla dzieci składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 2,62 m2. Przed domkiem do ogrodu znajduje się zadaszony taras o powierzchni 1,72 m2. Do domku prowadzą drzwi z małym oknem. Dodatkowo, domek ma dwa małe okna bez wypełnienia. Okna wpuszają odpowiednią ilość światła dziennego, co rozjaśnia i ociepla wnętrze. 

Domek Gucio wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, posiadającego certyfikat FSC®. Drewno poddano procesowi impregnacji ciśnieniowej środkiem TANALITH E 3475. Preparat w swoim składzie nie posiada chromu i nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek wykonano w oparciu o normy EN:71 - każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu produkowany jest w Polsce oraz posiada certyfikat TUV. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Domek dostępny jest także w wersji ze ślizgiem. Dodatkowo, do domku można dokupić kotwy mocujące.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek ogrodowy dla dzieci Gucio otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi z okienkiem
 • 2 okna bez plexi
 • zadaszony taras z barierką
 • drabinka
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Gucio - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 256 cm
 • szerokość: 239 cm
 • głębokość: 190 cm 
 • wysokość platformy: 120 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,62 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  1,72 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 350 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 239
Głębokość [cm] 190
Wysokość [cm] 256
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×