Domek ogrodowy dla dzieci Marcin

(kod: 22420) 4iQ
1 700 zł 1 339 zł + dostawa 229 zł

Kup na raty: 20 x 78,40zł

 • Wysyłka do 5 tygodni
 • kod: 22420

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 182
Głębokość [cm] 217
Wysokość [cm] 174
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Ogrodowy domek dla dzieci Marcin będzie doskonałym miejscem do zabawy dla Państwa pociech. Zabawka ta posłuży przez wiele lat, pomoże rozwinąć u dzieci wyobraźnię, kreatywność oraz motorykę. Zewnętrzne wymiary konstrukcji to 182 x 217 cm, zaś wysokość od ziemi to 174 cm. Domek dzięki swym rozmiarom, sprawdzi się nawet w niewielkim przydomowym ogródku. 

Domek dla dzieci Marcin

Domek Marcin wykonano z sosnowego drewna, które poddano procesowi impregnacji ciśnieniowej. Do tego zabiegu wykorzystano środek TANALITH E 3475, który w swoim składzie nie posiada chromu oraz nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, co umożliwia pomalowanie domku do ogrodu na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek został wyprodukowany w oparciu o normy EN:71 oraz posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Marcin produkowany jest w Polsce. Zaleca się odizolowanie domku od podłoża, np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych, co umożliwi również odpowiednią wentylację. 

Domek ogrodowy  wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji. 

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek ogrodowy dla dzieci Marcin otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Marcin - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 174 cm
 • szerokość: 182 cm
 • głębokość: 217 cm 

Wymiary tarasu:

 • część zadaszona: 91 x 51 cm
 • część niezadaszona: 91 x 48 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,54 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  0,46 m2
 • niezadaszona zewnętrzna: 0,44 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 240 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 182
Głębokość [cm] 217
Wysokość [cm] 174
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×