Domek ogrodowy dla dzieci Natalia 233x175cm (3,7 m2)

(kod: 21557) Produkt wyprodukowany w Polsce
3 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 21557

Opis produktu

Drewniany domek ogrodowy to idealna ogrodowa zabawka, która zapewni dzieciom mnóstwo zabawy i radości. Doskonale nadaje się do zabawy w słoneczne dni jak i w niepogodę. Projekt domku dla dzieci zapewnia ciekawe oraz kształcące miejsce do zabawy w ogrodzie. Domek do ogrodu, który wygląda jak chatka z bajki spełni oczekiwania każdego dziecka oraz będzie się doskonale prezentować wśród ogrodowej zieleni. Zajmie dzieci na długie godziny, a rodzicom zapewni chwilę wytchnienia.

Domek zajmuje powierzchnię 3,7 m2, ma 175 cm głębokości, 233 cm szerokości i 220 cm wysokości. Dzięki temu dzieci będą mogły się swobodnie poruszać wewnątrz chatki. Domek posiada trzy małe okienka z okiennicami i jedną parę pojedynczych drzwi. Każde z okien można przysłonić drewnianymi okiennicami. Dodatkowo, przy każdym oknie zamontowano drewnianą skrzynię, umożliwiającą dziecku uprawę swojego własnego miniaturowego ogrodu. Domek posiada spadzisty dach, który ułatwia szybsze odprowadzanie wody i śniegu. Wewnątrz domku znajdują się schodki prowadzące na małą antresolę.

Drewniany domek Natalia

Konstrukcja domku jest niezwykle trwała i bezpieczna, została wykonana z wytrzymałego drewna świerku syberyjskiego. Drzewo dojrzewając w surowych warunkach atmosferycznych, nabyło niebywałej trwałości i odporności. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Domek przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Wymiary elementów zestawu:

Natalia domek do ogrodu dla dzieci

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  258 cm
 • głębokość:  223 cm
 • wysokość szczytu: 220 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 233 cm
 • głębokość: 175 cm
 • wysokość ściany: 170 - 220 cm

Grubość balika: 

 • 16 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 3,7m2

Powierzchnia dachu:

 • 7,1 m2

Nachylenie dachu:

 • 30°

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 58 cm
 • wysokość: 130 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 59 cm
 • wysokość: 59 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected]blobranie.pl - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×