Domek ogrodowy z drewna dla dzieci Blanka

(kod: 22441) 4iQ
1 900 zł 1 439 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 80,40zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22441

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 250
Głębokość [cm] 141
Wysokość [cm] 165
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Domek Blanka to idealne miejsce dla dzieci do bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Domek będzie stanowić niezwykle urokliwy element ogrodu, a dzieciom zagwarantuje wiele godzin bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu.

Domek spełnia normy EN:71 - każdy z elementów zestawu został  poddany szczegółowym kontrolom, aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo użytkownikom. Domek posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Domek Blanka produkowany jest w Polsce. 

Domek Blanka wykonany jest z sosnowych desek, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Drewniane elementy zaimpregnowano ciśnieniowo impregnatem TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Domek Blanka

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek ogrodowy z drewna dla dzieci Blanka otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 2 drzwi
 • 2 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Blanka - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 165 cm
 • szerokość: 250 cm
 • głębokość: 141 cm 

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 332 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 250
Głębokość [cm] 141
Wysokość [cm] 165
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×