Domek ogrodowy z drewna dla dzieci Blanka

(kod: 22441) 4iQ
Domek Blanka to idealne miejsce dla dzieci do bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.  Domek będzie stanowić niezwykle urokliwy element ogrodu, a dzieciom zagwarantuje wiele godzin bezpiecznej zabawy na świeżym ... pełny opis

1 600 zł

1 349 zł

+ dostawa 169 zł
Kup na raty: 20 x 75,90zł
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 22441

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 250
Głębokość [cm] 141
Wysokość [cm] 165
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Domek Blanka to idealne miejsce dla dzieci do bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Domek będzie stanowić niezwykle urokliwy element ogrodu, a dzieciom zagwarantuje wiele godzin bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu.

Domek spełnia normy EN:71 - każdy z elementów zestawu został  poddany szczegółowym kontrolom, aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo użytkownikom. Domek posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Domek Blanka produkowany jest w Polsce. 

Domek Blanka wykonany jest z sosnowych desek, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Drewniane elementy zaimpregnowano ciśnieniowo impregnatem TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Domek Blanka

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek ogrodowy z drewna dla dzieci Blanka otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 2 drzwi
 • 2 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Blanka - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 165 cm
 • szerokość: 250 cm
 • głębokość: 141 cm 

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 332 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 250
Głębokość [cm] 141
Wysokość [cm] 165
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.