Domek plac zabaw dla dzieci Jerzyk

Domek plac zabaw dla dzieci Jerzyk
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 22426) 4iQ
 • brak
 • tak
nie tak - 6szt.
Domek Jerzyk będzie stanowić niezwykle urokliwy element ogrodu, a dzieciom zagwarantuje wiele godzin bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Domek znajduje się na plarformie o wysokości 80 cm, na którą można wejśc po drewnianych scho... pełny opis
1 800 zł

Produkt niedostępny
Przewidywany termin dostępności: 04.09.2018

kod: 22426

Opis produktu

Domek Jerzyk będzie stanowić niezwykle urokliwy element ogrodu, a dzieciom zagwarantuje wiele godzin bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Domek znajduje się na plarformie o wysokości 80 cm, na którą można wejśc po drewnianych schodkach.

Domek dla dzieci Jerzyk

Domek został wyposażony w 3 okienka wypełnione przeźroczystą plexi oraz zabudowane drzwi. Wewnątrz domku znaduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 2,35 m2. Zewnętrzna powierzchnia zadaszona zajmuje 0,46 m2, natomiast niezadaszona 0,82 m2. Platforma jest zabezpieczona drewnianym płotem. 

Domek Jerzyk wykonano z sosnowego drewna posiadajacego certyfikaty FSC®. Drewno poddano impregnacji środkiem TANALITH E 3475 - preparat pozbawiony chromu nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek Jerzyk jest w pełni bezpieczny - został stworzony w oparciu o normy EN:71 oraz posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Jerzyk produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Domek dostępny jest także w wersji ze ślizgiem. Dodatkowo, do domku można dokupić kotwy mocujące.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek plac zabaw dla dzieci Jerzyk otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • drabinka
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Jerzyk - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 250,5 cm
 • szerokość: 175 cm
 • głębokość: 226 cm 
 • wysokość platformy: 80 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,35 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  0,46 m2
 • niezadaszona zewnętrzna: 0,82 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 270 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.