Domek plac zabaw dla dzieci Jerzyk

(kod: 22426) 4iQ
1 900 zł 1 649 zł + dostawa 229 zł

Kup na raty: 20 x 93,90zł

 • Wysyłka w 15 do 20 dni
 • kod: 22426

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 175
Głębokość [cm] 226
Wysokość [cm] 251
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek Jerzyk będzie stanowić niezwykle urokliwy element ogrodu, a dzieciom zagwarantuje wiele godzin bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu. Domek znajduje się na plarformie o wysokości 80 cm, na którą można wejśc po drewnianych schodkach.

Domek dla dzieci Jerzyk

Domek został wyposażony w 3 okienka wypełnione przeźroczystą plexi oraz zabudowane drzwi. Wewnątrz domku znaduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 2,35 m2. Zewnętrzna powierzchnia zadaszona zajmuje 0,46 m2, natomiast niezadaszona 0,82 m2. Platforma jest zabezpieczona drewnianym płotem. 

Domek Jerzyk wykonano z sosnowego drewna posiadajacego certyfikaty FSC®. Drewno poddano impregnacji środkiem TANALITH E 3475 - preparat pozbawiony chromu nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek Jerzyk jest w pełni bezpieczny - został stworzony w oparciu o normy EN:71 oraz posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Jerzyk produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Domek dostępny jest także w wersji ze ślizgiem. Dodatkowo, do domku można dokupić kotwy mocujące.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek plac zabaw dla dzieci Jerzyk otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • drabinka
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Jerzyk - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 250,5 cm
 • szerokość: 175 cm
 • głębokość: 226 cm 
 • wysokość platformy: 80 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,35 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  0,46 m2
 • niezadaszona zewnętrzna: 0,82 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 270 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 175
Głębokość [cm] 226
Wysokość [cm] 251
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×