Drewniana wieża do ogrodu dla dzieci ze zjeżdżalnią Robert

(kod: 22442) 4iQ
1 249 zł

Produkt niedostępny

kod: 22442

Opis produktu

Wieża Robert to idealny plac zabaw, zapewniający dzieciom mnóstwo ruchu, atrakcji i radości. Gwarantuje długie godziny zabawy, a rodzicom nieco spokoju i czasu dla siebie. Plac zabaw ma 166 cm szerokości, 118 cm głębokości oraz 248 cm wysokości.

Plac zabaw składa się z wysokiej zadaszonej wieży z plarformą znajdującą się na wysokości 120 cm. Na platformę można wejść po drewnianej drabince oraz zjechać ślizgiem, którego kolor dobierany jest losowo. Pod wieżą znajduje się zadaszona przestrzeń prowadząca do domku, składającego się z jednego pomieszczenia o powierzchni 1,11 m2. Domek wyposażono w jedne dzielone drzwi oraz jedno okno wypełnione bezpieczną plexi.

 Zjeżdżalnia ogrodowa z domkiem

Plac zabaw Robert wykonany z drewna sosnowego posiada certyfikat FSC®! - drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Drewniane elementy poddano procesowi impregnacji, do którego wykorzystano środek TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek ogrodowy Robert

Plac zabaw posiada ślizg, który wykonano z HDPE formowanego metodą, wtryskową. Każdy element zestawu został poddany szczegółowym kontrolom, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo. Plac zabaw spełnia normy EN:71 oraz posiada certyfikat TUV

Domek ogrodowy  wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji. Do domku można dodatkowo dokupić kotwy mocujące.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniana wieża do ogrodu dla dzieci ze zjeżdżalnią Robert otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 dzielone drzwi
 • 1 stałe okno wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • drabinka
 • ślizg
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Robert - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 248 cm
 • szerokość: 166 cm
 • głębokość: 118 cm 
 • wysokość platformy: 120 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,95 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 255 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki do ogrodu meble ogrodowe ławki ogrodowe dla dzieci skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×