Drewniany domek dla dzieci Julia 199x223cm (3,1 m2)

(kod: 21555) Produkt wyprodukowany w Polsce
2 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 21555

Opis produktu

Ogrodowy domek dla dzieci JULIA, w którym dzieci będą mogły miło, przyjemnie i bezpiecznie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Domek z drewna zapewni dzieciom mnóstwo radości i zabawy, a ich rodzicom nieco spokoju. Zabawa w niegdyś przez nas lubiany "dom" rozwinie wyobraźnię i kreatywność.

Domek Julia

Drewniany domek ogrodowy JULIA o powierzchni 3,1 m2 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Łącznie z małym tarasem ma 237 cm głębokości i 221 cm szerokości, a w najwyższym miejscu ma 187 cm wysokości. Domek zaprojektowany w nowoczesnym stylu, w prostej formie z dużym oknem, które wpuszcza dużą ilość światła dziennego, rozjaśniając i ocieplając wnętrze domku. Duże okno gwarantuje również komfortowy nadzór dziecka bawiącego się wewnątrz. Domek ma jedną parę drzwi z jednym, małym, wąskim okienkiem, nad którymi znajduje się mały daszek.

Drewniany domek dla dzieci JULIA 199x223cm (3,1 m2)

Domek został wykonany z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego, który dojrzewając w trudnych warunkach, nabył niebywałej odporności i trwałości. Konstrukcja jest stabilna i bezpieczna, a wszystkie materiały wykorzystane do budowy domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Domek ma lekko spadzisty dach o nachyleniu 9°, co umożliwia odprowadzenie wody i śniegu.

Produkt dostarczany jest w wersji "naturalnej", można go malować farbami i preparatami do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta. 

Domek przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Wymiary elementów zestawu:

Domek dla dzieci Julia

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość:  221 cm
 • głębokość:  237 cm
 • wysokość szczytu: 187 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 199 cm
 • głębokość: 163 cm
 • wysokość ściany: 156 - 187 cm

Grubość balika: 

 • 16 mm

Powierzchnia podłogi:

 • 3,1m2

Powierzchnia dachu:

 • 4,1 m2

Nachylenie dachu:

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 54 cm
 • wysokość: 141 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 35 cm
 • wysokość: 116 cm

Materiał:

 • drewno świerkowe

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×