Drewniany domek dla dzieci Malwinka

(kod: 22431) 4iQ
1 550 zł 1 339 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 75,40zł

 • Wysyłka w 15 do 20 dni
 • kod: 22431

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 191
Głębokość [cm] 143
Wysokość [cm] 159
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Ogrodowy domek dla dzieci Malwinka, w którym dzieci będą mogły miło, przyjemnie i bezpiecznie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Domek z drewna zapewni dzieciom mnóstwo radości i zabawy, a ich rodzicom nieco spokoju. Zabawa w niegdyś przez nas lubiany "dom" rozwinie wyobraźnię i kreatywność. Zewnętrzne wymiary konstrukcji to 190 x 143 cm, zaś wysokość od ziemi to 159 cm.

Domek dla dzieci Malwinka

Wewnątrz domku Malwinka znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 1,63 m2. Przed domkiem znajduje sie maly zadaszony taras ogrodzony niskim płotem. Domek został wyposażony w jedną, podwójną parę drzwi (górne i dolne), 2 stałe okna oraz jedną ławkę

Domek Maliwnka wyprodukowano z certyfikowanego drewna sosnowego poddanego impregnacji ciśnieniowej środkiem TANALITH E 3475 - pozbawiony chromu preparat nie wchodzi  w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek Malwinka został wykonany w oparciu o normy EN:71 oraz posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna. Zaleca się odizolowanie domku od podłoża np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych co umożliwi również odpowiednią wentylację.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniany domek dla dzieci Malwinka otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi podwójne (dolne i górne)
 • 2 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • ławka
 • zadaszony taras
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Malwinka - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 159 cm
 • szerokość: 191 cm
 • głębokość: 143 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna:1,63 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 190 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 191
Głębokość [cm] 143
Wysokość [cm] 159
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×