Drewniany domek dla dzieci Olek

(kod: 22445) 4iQ
1 300 zł 1 029 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 59,90zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22445

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 102
Głębokość [cm] 120
Wysokość [cm] 154
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek dla dzieci do ogrodu Tomek ze ślizgiem to doskonałe miejsce do zabawy dla naszych pociech. Domek znajduje się na platformie o wysokości 57cm. Zewnętrzne wymiary konstrukcji to 178 x 125 cm, zaś wysokość od ziemi to 211cm. Taki domek ze zjeżdżalnią doskonale sprawdzi się nawet w małym ogrodzie jako miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.

Domek dla dzieci Olek

Domek Tomek ze ślizgiem wykonany został z drewna sosnowego, które poddane zostało impregnacji. Do zabiegu impregnacji wykorzystano środek Impregnat TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek ogrodowy dla dzieci Tomek posiada ślizg wykonany z HDPE formowanego metodą wtryskową. Zjeżdżalnia posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Całość stworzona została w oparciu o normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Tomek ze ślizgiem produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy ze zjeżdżalnią  wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniany domek dla dzieci Olek otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna i 2 szczytowe wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • komin
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Olek - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 154 cm
 • szerokość: 102 cm
 • głębokość: 120 cm 

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 102
Głębokość [cm] 120
Wysokość [cm] 154
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×