Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Fungoo MyPlace

(kod: 21454) Fungoo
2 300 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 122,95zł

 • Wysyłka do 9 tygodni
 • kod: 21454

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 120
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 160
Kolor teak
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Wejście Z jednej strony

Opis produktu

Drewniany domek ogrodowy MyPlace to idealna ogrodowa zabawka, która zapewni dzieciom mnóstwo zabawy i radości. Doskonale nadaje się do zabawy w słoneczne dni jak i w niepogodę. Jednocześnie w domku może przebywać dwóch użytkowników.

Domek zajmuje powierzchnię 1,44 m2, ma 120 cm głębokości, 120 cm szerokości i 160 cm wysokości. Dzięki temu dzieci będą mogły się swobodnie poruszać wewnątrz chatki. Domek został wykonany z naturalnego, wytrzymałego drewna świerkowego malowanego na kolor teak. Prezentowany domek jest w wersji podstawowej bez podłogi. Domek posiada jedno małe okienko z okiennicami i jedną parę pojedynczych drzwi. 

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Fungoo MyPlace

Drewniane elementy domku zostały pomalowane impregnatami. Impregnat zapewnia drewnu zwiększoną odporność na śnieg, deszcz, grad, oraz chroni jego kolor przez długie lata. Są to impregnaty wykonywane przez producenta specjalnie pod specyfikację kolorystyczną.

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Fungoo MyPlace

Projekt domku dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wzkazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Domek dla dzieci do ogrodu MyPlace produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Domek wymaga samodzielnego montażu. W  skład zestawu wchodzą wszystkie niezbędne do montażu elementy oraz instrukcja krok-po-kroku. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaz".

Zamawiając Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Fungoo MyPlace otrzymują Państwo:

 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku

Wymiary elementów zestawu:

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Fungoo MyPlace - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 160 cm
 • szerokość: 120 cm
 • głębokość: 120 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 2

Materiał:

 • drewno świerkowe w kolorze teak poddane impregnacji

 

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 120
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 160
Kolor teak
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Wejście Z jednej strony

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×