Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Maja

(kod: 22436) 4iQ
Domek do ogrodu Maja wykonany z najlepszych dostępnych na rynku produktów zapewni solidne i przede wszystkim bezpieczne miejsce do zabawy. Dostarczy dzieciom mnóstwo radości i zajmie je na długie godziny. Projekt domku dla dzieci do o... pełny opis
3 100 zł

Produkt niedostępny
Przewidywany termin dostępności: 04.09.2018

kod: 22436

Opis produktu

Domek do ogrodu Maja wykonany z najlepszych dostępnych na rynku produktów zapewni solidne i przede wszystkim bezpieczne miejsce do zabawy. Dostarczy dzieciom mnóstwo radości i zajmie je na długie godziny. Projekt domku dla dzieci do ogrodu zapewnia ciekawe oraz kształcące miejsce do zabawy w ogrodzie.

Domek Maja składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 3,78 m2. Przed wejściem znajduje się niezadaszony taras o powierzchni 2,22m2. Cały domek ma 255 cm szerokości, 258 cm głębokości oraz 232 cm wysokości, co spokojnie wystarczy naszym pociechom. Domek ma jedną parę drzwi, trzy okienka wypełnione plexi oraz 2 świetliki szczytowe, które zapewniają stały dostęp do światła dziennego, rozjaśniając i ocieplając wnętrze domku. Domek został wyposażony w 3 donice na kwiaty. 

 

Domek dla dzieci Maja

Domek Maja zostal wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego, które posiada certyfikat FSC® - pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Do impregnacji ciśnieniowej wykorzystano  Impregnat TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek Maja został wyprodukowany w oparciu o normy EN:71 - każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Maja produkowany jest w Polsce oraz posiada certyfikat TUV. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Maja otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • weranda z daszkiem
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna i 2 świetliki szczytowe wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • 3 doniczki na kwiaty
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Maja - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 231 cm
 • szerokość: 263 cm
 • głębokość: 278 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 3,78 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  0,7 m2
 • niezadaszona zewnętrzna: 2,22 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 370 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.