Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Maja

(kod: 22436) 4iQ
3 300 zł 2 989 zł + dostawa 229 zł

Kup na raty: 20 x 160,90zł

 • Wysyłka w 15 do 20 dni
 • kod: 22436

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 263
Głębokość [cm] 278
Wysokość [cm] 231
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek do ogrodu Maja wykonany z najlepszych dostępnych na rynku produktów zapewni solidne i przede wszystkim bezpieczne miejsce do zabawy. Dostarczy dzieciom mnóstwo radości i zajmie je na długie godziny. Projekt domku dla dzieci do ogrodu zapewnia ciekawe oraz kształcące miejsce do zabawy w ogrodzie.

Domek Maja składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 3,78 m2. Przed wejściem znajduje się niezadaszony taras o powierzchni 2,22m2. Cały domek ma 255 cm szerokości, 258 cm głębokości oraz 232 cm wysokości, co spokojnie wystarczy naszym pociechom. Domek ma jedną parę drzwi, trzy okienka wypełnione plexi oraz 2 świetliki szczytowe, które zapewniają stały dostęp do światła dziennego, rozjaśniając i ocieplając wnętrze domku. Domek został wyposażony w 3 donice na kwiaty. 

 

Domek dla dzieci Maja

Domek Maja zostal wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego, które posiada certyfikat FSC® - pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Do impregnacji ciśnieniowej wykorzystano  Impregnat TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek Maja został wyprodukowany w oparciu o normy EN:71 - każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Maja produkowany jest w Polsce oraz posiada certyfikat TUV. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Maja otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • weranda z daszkiem
 • 1 drzwi
 • 3 stałe okna i 2 świetliki szczytowe wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • 3 doniczki na kwiaty
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Maja - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 231 cm
 • szerokość: 263 cm
 • głębokość: 278 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 3,78 m2
 • zadaszona zewnętrzna:  0,7 m2
 • niezadaszona zewnętrzna: 2,22 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 370 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 263
Głębokość [cm] 278
Wysokość [cm] 231
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×