Drewniany kosz uliczny na śmieci CITY

(kod: 15615) Produkt wyprodukowany w Polsce
589 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 31,90zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15615

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Stylowy drewniany kosz uliczny na śmieci doskonale wkomponuje się w krajobraz parków, deptaków czy placów. Połączenie elementów stalowych z detalami drewnianymi daje estetyczny końcowy efekt, zachowując przy tym odporność na warunki zewnętrzne.

Elementy stalowe są ocynkowane i pomalowane proszkowo w celu otrzymania kosza uodpornionego na niszczące oddziaływanie wody, wiatru oraz na uszkodzenia mechaniczne. Kosz uliczny na śmieci wykończony jest drewnianymi elementami. Listwy świerkowe zabezpieczono lakierobejcą lub farbą akrylową.

Kosz osadzony jest na słupku, który znajduje się idealnie pośrodku. Kosz drewniany na śmieci montuje się do podłoża zabetonowując 45 cm słupka.

W standardzie uliczny kosz na śmieci wyposażono w ocynkowany wkład o grubości 5 mm z popielnicą. Opróżnianie kosza jest proste i wygodne. Wystarczy wyjąć wkład i pozbyć się zawartości przesypując ją do worka na śmieci.

Elementy stalowe drewnianego kosza ulicznego na śmieci w standardzie są w kolorze czarnym (RAL 9005). Można wybrać inny kolor spośród innych dostępnych barw z palety RAL. Świerkowe listwy standardowo są mahoniowe. Można zdecydować się inny kolor – palisander, teak lub sosna. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 80 cm
• szerokość 38 cm
• pojemność wkładu 35 litrów
• waga ok. 25 kg

CITY schemat

Dostawa i montaż mebli:

Drewniany kosz uliczny na śmieci CITY transportowany jest przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosty montaż nie wymaga pomocy drugiej osoby.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x