Drewutnia ogrodowa Firewood Shelter

429 zł

Produkt niedostępny

kod: 13950

Opis produktu

Drewutnia ogrodowa Firewood Shelter to funkcjonalne rozwiązanie do ogrodu, na taras czy gdziekolwiek indziej, gdzie potrzeba miejsca do przechowywania drewna na opał. Drewutnia wygląda na wykonaną z drewna, ale to tylko sprytny zabieg kosmetyczny producenta zastosowany podczas procesu produkcji. 

Drewutnia została wykonana przez renomowaną firmę Keter, która specjalizuje się w wytwarzaniu produktów z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Materiał wykorzystany do produkcji skrzyni jest bardzo trwały i wytrzymały. W przeciwieństwie do materiałów pochodzenia naturalnego nie wymaga konserwacji a do jego czyszczenia wystarczy przemycie wodą z kerchera. Odpada więc konieczność malowania, impregnacji. Oszczędność czasu i energii to duża zaleta.

Materiał jest wodoodporny i odporny na działanie promieni UV. Nie łuszczy się i nie traci koloru. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi warunkami atmosferycznymi, więc może stać w ogrodzie przez cały rok. Co więcej część materiałów wykorzystanych do produkcji drewutni Keter pozyskał z recyklingu.

Drewutnia wyposażona jest we wsporniki podtrzymujące konstrukcję od spodu, których zadaniem jest ochrona drewna przed błotem i wodą. Z tyłu drewutni znajduje się skrzyżowany stelaż, który utrzymuje stabilnie drewno. Cała konstrukcja wzmocniona jest stalowymi galwanizowanymi elementami. 

Produkt dostępny w kolorze czarnym.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 60,5 cm
  • szerokość: 157,5 cm
  • długość: 174,5 cm

Pojemność: 1,2 m3

Wymiary paczki:

  • wysokość: 72 cm
  • szerokość: 155 cm
  • długość: 13,5 cm

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest poprzez firmę kurierską w jednej paczce i przeznaczony do samodzielnego, prostego montażu. W paczce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu oraz ilustrowana instrukcja. Do złożenia drewutni potrzebne będą potrzebne: wkrętarka lub śrubokręt, gogle ochronne, rękawice robocze, miarka. Sugerowany montaż przez dwie osoby.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Paulina

    Drewutnie szybko sie składa. Chociaż wiercenie dziur w metalu radzę zostawić mężczyźnie. Ładnie wyglada. Polecam !

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×