Dwustanowiskowy garaż drewniany do montażu Hanower 6x5m

(kod: 21541)
5 500 zł

Produkt niedostępny

kod: 21541

Opis produktu

Dwustanowiskowy garaż Hanower zapewni miejsce na bezpieczny postój dwóch pojazdów. Może być także idealnym rozwiązaniem do zagospodarowania miejsca wypoczynku, czy do spożywania posiłków.  Będzie ciekawą ozdobą ogrodu. Stosowany jako zadaszenie tarasu uchroni meble ogrodowe przed deszczem, czy blaknięciem spowodowanym długotrwałym oddziaływaniem promieni słonecznych.

Dach został pokryty panelami PVC, które są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymują duże obciążenie śniegiem. Płyty PVC hamują przenikanie promieni ultrafioletowych oraz zapewniają nieco cienia podczas upalnej pogody.

Podwójny garaż Hanover

Konstrukcja garażu została wykonana z wysokiej jakości drewna o miodowo-żółtym kolorze, które zaimpregnowano ciśnieniowo środkiem TanalithE renomowanej brytyjskiej firmy LONZA PROTECTION. Impregnat wzbogacony o wosk nadaje drewnu hydrofobowość, co uodparnia je na butwienie oraz gwarantuje trwałość i wytrzymałość.

Zadaszenie może być malowane wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego. Garaż wymaga samodzielnego montażu.

Uwaga! Garaż nie zawiera podstaw słupów (do betonu lub szpice do ziemi).

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość w szczycie dachu: 240 cm
  • szerokość:  604 cm
  • głębokość:  510 cm

Materiał:

  • drewno poddane impregnacji ciśnieniowej 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób. Do każdego produktu dodawana jest szczegółowa instrukcja montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10cio letnią gwarancją odporności na butwienie drewna przy zastosowaniu bez kontaktu z gruntem. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×