DXRAcer gaming fotel dla gracza RV131/NB niebieski

(kod: 22180) DXRacer
  • Niebieski
  • Czerwony
  • Pomarańczowy
Fotel DXRacer RV131 stworzony dla profesjonalnych graczy oraz pracowników biurowych , którzy wymagają od fotela niezwyklej wygody i ergonomii siedzenia, a także wyróżniającego się stylowego, sportowego wyglądu.   ... pełny opis

1 950 zł

1 535 zł

+ dostawa 39 zł
Kup na raty: 20 x 78,70zł
Wysyłka w 2 do 12 dni
kod: 22180

Kluczowe parametry:

Materiał obicia Ekoskóra
Maksymalne obciążenie [kg] 130
Kolor czarny lub (i) niebieski
Szerokość [cm] 37
Głębokość [cm] 47
Wysokość [cm] 134
Materiał aluminium

Opis produktu

Fotel DXRacer RV131 stworzony dla profesjonalnych graczy oraz pracowników biurowych, którzy wymagają od fotela niezwyklej wygody i ergonomii siedzenia, a także wyróżniającego się stylowego, sportowego wyglądu.

DXRAcer gaming fotel dla gracza RV131/NB niebieski

 

Fotel DXRacer RV131 posiada charakterystyczny kształt fotela gamingowego oraz oryginalny, sportowy design. Fotel wypełniono elastyczną pianką, którą pokryto czarną skórą PU z niebieskimi wstawkami. Komfortową wielogodzinną rozgrywkę czy pracę zapewniają poszczególne regulacje  -regulacja wysokości siedziska, regulacja oparcia do pozycji półleżącej z możliwością bujania się, regulacja wysokości podłokietników.

Dodatkowo, do fotela dołączamy dwie poduszki wykonane z czarnej skóry PU, które można szybko dołączyć do fotela. Poduszka lędźwiowa oraz zagłówkowa pozwoli uniknąć bólu pleców czy szyi. Konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała. Wewnętrzną ramę wykonano z aluminium. Rama opiera się na pięcioramiennej podstawie z tworzywa z cichymi i odpornymi, poliuretanowymi kółkami nadającymi się do wszystkich podłóg. Maksymalne obciążenie fotela to 130 kg.

Marka DXRacer posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu ergonomicznych i wygodnych foteli komputerowych. Początki marki związane są z fotelami samochodowymi, dzięki czemu doświadczenie zdobyte na tym polu marka przełożyć mogła na fotele przeznaczone dla graczy. DXRacer to firma znana na całym świecie - w ofercie znajdziemy zarówno fotele przeznaczone dla profesjonalnych jak i dopiero poczatkujących graczy. Szeroka gama modeli pozwoli znaleźć spełniający wymagania każdego użytkownika.

Wymiary elementów zestawu:

 

DXRAcer gaming fotel dla gracza RV131/NB niebieski

Wymiary:

  • Wysokość: 124-134 cm
  • Wysokość siedziska: 45 - 54 cm
  • Głębokość siedziska: 47 cm
  • Szerokość siedziska: 37 cm 

Waga: 27 kg

Zalecany wzrost Użytkownika: do 185 cm

Maksymalne waga użytkownika: 130 kg 

Zalecana waga użytkownika: 100 kg

Kąt odchylenia oparcia: do 150

Podnośnik: Gazowy

Kółka: 3"

Kolor: czarny, niebieski

Kluczowe parametry:

Materiał obicia Ekoskóra
Maksymalne obciążenie [kg] 130
Kolor czarny lub (i) niebieski
Szerokość [cm] 37
Głębokość [cm] 47
Wysokość [cm] 134
Materiał aluminium

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest w ubezpieczonej paczce do samodzielnego montażu za pośrednictwem firmy kurierskiej. W paczce znajdą Państwo instrukcję montażu.

Gwarancja:

Mebel objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.