Dziecięcy domek ogrodowy drewniany Marysia 3,6m2

(kod: 21412)
3 599 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 187,90zł

 • Wysyłka do 6 tygodni
 • kod: 21412

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 267
Głębokość [cm] 272
Wysokość [cm] 218,5
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Powierzchnia [m2] 3,5

Opis produktu

Drewniany domek ogrodowy dziecięcy o powierzchni 3,6m2. Domek do ogrodu z drewna przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Jego wymiary łącznie z tarasem z barierkami to 267cm szerokości oraz 272cm głębokości. Wysokość domku u szczytu to 218,5cm. Projekt domku dla dzieci zapewnia ciekawe oraz kształcące miejsce do zabawy w ogrodzie.

Drewniany domek ogrodowy Marysia

Drewniany domek do ogrodu to doskonały pomysł, który pozwoli stworzyć ciekawe i atrakcyjne miejsce do zabawy na świeżym potwietrzu. Domek drewniany dla dzieci Marysia posiada projekt, doskonale prezentujący się pośród zieleni. Jego wymiary dostosowane są do potrzeb dzieci. Wysokość waha się od 137 do 218cm u szczytu domku co spokojnie wystarczy naszym pociechom.

Drewniany domek dziecięcy wykonany jest w całości z drewna ze świerku syberyskiego importowanego z dalekiej Rosji. Drewno dojrzewające w surowych warunkach atmosferycznych cechuje niebywała odporność oraz trwałość. Domek dla dzieci z drewna posiada spadzisty dach, okna, drzwi o wysokości 112cm a także klimatyczny taras. Jest istną miniaturką prawdziwego domku letniskowego. Okna zapewniają stały dostęp światła dziennego i sprawiają że wnęrze domku jest jasne ciepłe i klimatyczne. 

Domek dla dzieci

Konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Wszystkie surowce, jakie wykorzystane zostały do stworzenia domku są odporne na czynniki zewnętrzne. Drewniany domek sprzedawany jest w wersji "naturalnej" malować można go farbami przeznaczonymi do drewna zgodnie z zastrzeżeniami producenta.

Domek przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego.

Wymiary elementów zestawu:

Domek drewniany dla dzieci - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • szerokość: 267 cm
 • długość: 272 cm
 • wysokość szczytu: 218,5 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 233 cm
 • długość: 157 cm
 • wysokość: 137,5 - 218,5 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 3,6m2

Powierzchnia dachu:

 • 7,1m2

Nachylenie dachu:

 • 40 °

Wymiary drzwi:

 • szerokość: 55 cm
 • wysokość: 112 cm

Wymiary okien:

 • szerokość: 56 cm
 • wysokość: 56 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 267
Głębokość [cm] 272
Wysokość [cm] 218,5
Materiał drewno
Wejście Z jednej strony
Powierzchnia [m2] 3,5

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. 

Oferowane domki drewniane poniżej 25m2 nie wymagają uzyskania pozwolenia budowlanego (jeśli miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz warunki zabudowy dla danej działki nie mówią inaczej).

Aby zapewnić odpowiednie podłoże domku sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Po montażu zaleca się impregnacje drewna środkami specjalnie do tego przeznaczonymi.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected]obranie.pl - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

drewniany stół ogrodowy z ławkami producent drewnianych skrzynek ogrodowych

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×