E-Composter kompostownik bez podstawy 470L czarny

(kod: 23033) Keter
169 zł

Produkt niedostępny

kod: 23033

Opis produktu

E-Composter kompostownik bez podstawy 470L to doskonałe rozwiązanie dla osób troszczących się o środowisko naturalne oraz ogrodników, którzy po prostu cenią sobie nawóz naturalny. Dzięki wysokiej jakości produkcji przez firmę Keter kompostownik świetnie sprawdza się w swojej roli, chroniąc wnętrze przed czynnikami i hamując jednocześnie brzydki zapach wenątrz.

Keter E-composter - otwór opróżniający

Pojemność 470 L sprawia, że w kompostowniku Keter E-composter naprawdę dużo się zmieści. Napełnianie go jest dziecinnie proste. Wystarczy nałożyć do niego szczątki i zamknąć szczelną, solidną pokrywą. Specjalny otwór w dole kompostownika umożliwia niezwykle szybkie dozowanie ilości nawozu bez potrzeby otwierania górnej pokrywy. Zastosowanie kompostownika E-Composter jest świetnym sposobem na przekształcanie odpadów domowych i ogrodowych w nawóz dla roślin. Specjalny system łączenia ścianek oraz stabilna konstrukcja to niewątpliwe atuty tego kompostownika. Produkt wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu, nadających się do ponownego przetworzenia.

E-composter - otwieranie pokrywy

Materiał, który został użyty do produkcji kompostownika E-composter to niezwykle wytrzymałe tworzywo sztuczne - polipropylen. Zapewnia ono odporność przed wodą, promieniami słonecznymi i dużymi róznicami temperatury. Kompostownik może stać na dworze przez cały rok i nic mu się nie stanie. Zachowa swój kolor, a farba nie zacznie się łuszczyć. Dodatkowo cenną cechą tego materiału jest fakt, że zapewnia on szczelne zamknięcie kompostownika, co sprawia, że brzydkie zapachy nie wydostaną się ze środka.

Wymiary elementów zestawu:

 

E-composter - wymiary

 • Wysokość: 79 cm
 • Szerokość: 79 cm
 • Głębokość: 79 cm
 • Pojemność: 470 L

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa kompostownika ogrodowego Keter E-Composter odbywa się w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Montaż jest niezwykle prosty. Dzięki czytelnej instrukcji cały proces nie zajmie długo i nie powinien sprawiać żadnych problemów.

Instrukcja kompostownika Keter Deco Composter

Zobacz jak prosty jest montaż kompostownika Keter E-Composter: Instrukcja Keter E-Composter

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczna gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.67
3 opinie
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Natalia

  Zakup zgodny z oczekiwaniem .Bardzo szybka dostawa.Polecam zakupy w tym sklepie.

 • Jerzy

  Ok

 • Anna K.

  Wszystko w najlepszym porządku. Polecam

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×