Meble Forte

Zobacz opis

Meble ForteMeble Forte

Forte to polski producent mebli do salonu, jadalni, sypialni, przedpokoju, gabinetu i pokojów młodzieżowych. Firma jest jednym z największych europejskich producentów, ich produkty można kupić w ponad 40 krajach na świecie, m.in. w Niemczech, Holandii, Belgii, Czechach, na Słowacji i Ukrainie. Meble Forte można znaleźć w niemal wszystkich znaczących sieciach handlowych i dobrych salonach meblowych w całej Europie. Zakłady produkcyjne firmy mieszczą się w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku i Hajnówce. Marka działa na rynku od 1992 roku.

Forte - meble Kashmir, Snow

Meble Forte tworzone są we współpracy z polskimi i zagranicznymi projektantami. Co roku do oferty wprowadzane są nowe wzory, stosownie do zmieniających się trendów meblarskich, pojawiających się rozwiązań technicznych i oczekiwań Klientów. W ofercie mebli Forte znajdziemy wiele bardzo różnych kolekcji, w ramach których oferowane są produkty do rozmaitych pomieszczeń. Warto wspomnieć tu chociażby o popularnych kolekcjach Forte Snow i Forte Kashmir, w których znajdziemy zarówno meble do salonu i jadalni, jak i sypialni czy gabinetu.

Fabryka mebli Forte

Firma Forte stale stara się podążać za zmieniającą się technologią. Korzysta z wiedzy najlepszych specjalistów, dbając o modernizację wyposażenia fabryk i systemów informatycznych, a co za tym idzie zwiększając bezpieczeństwo i komfort pracy pracowników. Co ważne, meble Forte przykładają też dużą wagę do inwestowania w kadry, wspierania inicjatyw społeczności lokalnej,czy współpracy z uczelniami wyższymi. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i dbałości nie tylko o produkt, ale i pracownika, marka zapewnia Klientom najwyższej jakości meble w dobrych cenach.

×