Fotel hamakowy C14 Sonrisa

510 zł + dostawa 25 zł

Kup na raty: 20 x 26,75zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 08888

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Max. obciążenie[kg] 130
Kolor zielony
Rodzaj fotel
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka fotel hamakowy

Opis produktu

Huśtawka hamakowa C14 z serii Sonrisa charakteryzuje się bardzo soczystymi barwami, inspirowanymi kolorami lata i cytrusów.
Ten pochodzący z Kolumbii kolorowy fotel hamakowy wykonany został z niezwykle trwałych włókien polipropylenowych, gwarantujących niezwykłą wytrzymałość oraz odporność hamaka C14 na promieniowanie słoneczne. Ponadto huśtawka hamakowa Sonrisa jest wodoodporna, dzięki czemu można jej używać wewnątrz, jak i nazewnątrz domu, bez ryzyka wyblaknięcia materiału.


Fotel hamakowy C14 Sonrisa to wygodne i niebanalne miejsce odpoczynku przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Wymiary:
wymiary materiału: 140 x 105 cm
wysokość od dołu fotela do uchwytu mocującego: 155 cm
szerokość drążka: 110 cm
 

Kluczowe parametry:

Max. obciążenie[kg] 130
Kolor zielony
Rodzaj fotel
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka fotel hamakowy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Katarzyna Wąsowicz

    Huśtawkę zakupiłam niejako przypadkiem, szukając hamaku trafiłam na to pięknie zielono-żółto soczyste COŚ :-) I nie mogłam już oderwać od niej wzroku! Do tego stopnia mi się spodobało, że zawiesiłam ją w pokoju, do sufitu, mimo, że to mebel niejako ogrodowy... Uwielbiam czytać w niej książki i bujać się lekko. Nieraz zdarzyło mi się zasnąć! :-) Wykonanie tej huśtawki jest bardzo profesjonalne. Owszem, można kupić coś podobnego taniej... ale różnica jest ogromna!!! Ta huśtawka naprawdę warta jest swojej ceny. Wszyscy znajomi ją uwielbiają i ciągle ktoś w niej siedzi :-) A do tego wygląda w pokoju dość egzotycznie i nadaje klimat niekończących się wakacji :-) Polecam gorąco!

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×