Fotel hamakowy C180 Mares

Fotel hamakowy C180 Mares
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 08896) La Siesta
Fotel hamakowy C180 Mares to wspaniały dwustronny fotel hamakowy dla każdego - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Fotel Mares to prawdziwe brazylijskie, rękodzielnicze dzieło sztuki. Najwyższej jakości materiały z jakich wykonan... pełny opis
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 08896

Opis produktu

Fotel hamakowy C180 Mares to wspaniały dwustronny fotel hamakowy dla każdego - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Fotel Mares to prawdziwe brazylijskie, rękodzielnicze dzieło sztuki. Najwyższej jakości materiały z jakich wykonany został ten efektowny hamak, gwarantują jego trwałość i długowieczność. Hamak C180 dostępny jest w 2 odcieniach wykończenia: ciemnym zielono-żółtym oraz fioletowo-różowym. Konstrukcja w formie huśtawki sprawia, że w hamaku C180 możemy się swobodnie bujać.
Wymiary:
wymiary materiału: 110 x 180 cm
wysokość od dołu fotela do uchwytu mocującego: 180 cm
szerokość drążka: 120 cm
dopuszczalna waga: 160 kg

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.