Fotel hamakowy dla dzieci D700 Joki

(kod: 08910) La Siesta
Fotel hamakowy D700 Joki został zaprojektowany z myślą o naszych pociechach. Wykonany został z wysokiej jakości bawełny z długimi włóknami, zapewniającej trwałość i wytrzymałość hamaka. Podwieszane siedzisko o strukturze "b... pełny opis
412 zł

Produkt niedostępny

kod: 08910

Opis produktu

Fotel hamakowy D700 Joki został zaprojektowany z myślą o naszych pociechach. Wykonany został z wysokiej jakości bawełny z długimi włóknami, zapewniającej trwałość i wytrzymałość hamaka. Podwieszane siedzisko o strukturze "bocianego gwiazda" gwarantuje bezpieczeństwo dzieci, a przy tym daje im dużo radości. Ta funkcjonalna i wygodna huśtawka hamakowa D700 wyściełana jest dużą miękką poduchą, zapewniającą najwyższy komfort wypoczynku. 
Fotel hamakowy D700 Joki dostępny jest w 5 zachwycających wersjach kolorystycznych: niebiesko-zielonej, żółtej, zielonej, czerwonej oraz fioletowej.
Hamak Joki to nie tylko idealne miejsce relaksu dla najmłodszych, ale również prawdziwy, "bujający się" plac zabaw. Ponadto wpływa pozytywnie na rozwój psycho-fizyczny, poprzez rozbudzenie zmysłu balansowania, co przeciwdziała przyszłym problemom percepcyjnym.
Fotel hamakowy D700 Joki został zatwierdzony przez TÜV Rheinland, uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów.
Wymiary:
wymiary materiału: 70x150 cm
dopuszczalna waga: 80 kg

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki