Fotel hamakowy dwuosobowy HCXL

(kod: 08950)
Fotel hamakowy HCXL to komfortowy, obszerny hamak o wymiarach materiału 175 x 127 cm, który pomieści nawet dwie osoby jednocześnie. Funkcjonalna konstrukcja przypominająca huśtawkę pozwala swobodnie kołysać się w hamaku. Wygodn... pełny opis

699 zł

521 zł

+ dostawa 25 zł
Kup na raty: 20 x 27,30zł
Wysyłka do 10 dni
kod: 08950

Opis produktu

Fotel hamakowy HCXL to komfortowy, obszerny hamak o wymiarach materiału 175 x 127 cm, który pomieści nawet dwie osoby jednocześnie. Funkcjonalna konstrukcja przypominająca huśtawkę pozwala swobodnie kołysać się w hamaku.
Wygodny, dwuosobowy fotel hamakowy HCXL wykonany został z wysokiej jakości bawełny. Dzięki temu materiał nie rwie się i nie pruje oraz jest odporny na warunki atmosferyczne. Hamak podtrzymywany jest przez ręcznie plecione, wytrzymałe sznurki. Całość zwieńcza drewniany drążek, dodatkowo zabezpieczony poprzez impregnację. Tak solidne wykonanie pozwala bezpiecznie korzystać z fotela hamakowego HCXL przez długi czas.
Hamak HCXL to doskonała propozycja do ogrodu oraz na działkę. Efektowne wykonanie i poręczna konstrukcja pozwalają również korzystać z fotela hamakowego HCXL w domu
Poduszki i podnóżek widniejące na fotografiach nie są częścią kompletu.
Huśtawka hamakowa HCXL posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV.
Polecamy!

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 137
Szerokość [cm] 112
Max. obciążenie[kg] 140
Kolor wielokolorowy
Rodzaj fotel
Ilość miejsc dwuosobowy
Typ hamaka fotel hamakowy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.