Fotel ogrodowy z technorattanu do mebli Bello Giardino

(kod: 15044) Bello Giardino
1 103 zł

Produkt niedostępny

kod: 15044

Opis produktu

Fotel ogrodowy z technorattanu do mebli Bello Giardino to eleganckie wyposażenie, które sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie, w domu czy gdziekolwiek indziej, gdzie znajdziecie dla niego zastosowanie. Może funkcjonować jako dodatek do zestawu mebli Bello Giardino, ale może też być samodzielnym meblem, który doda blasku otoczeniu. To co go charakteryzuje ro estetyczne i precyzyjne wykończenia.

Ten ekskluzywny fotel został wykonany z wytrzymałego materiału jakim jest technorattan. Rattan syntetyczny charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz tym, że jest wodoodporny, odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz na szkodliwe działanie promieni UV. Kolor plecionki technorattanowej to ciemnobrązowy.

Fotel nie wymaga konserwacji. Dzięki cechom materiału, z któego został wykonany, jego struktura nie odkształca się a jego kolory pozostają niezmienne. Fotel technorattanowy dłużej wygląda jak nowy. Jest również bardzo łatwy w utrzymaniu. Do jego czyszczenia wystarczy zwykła woda. Dopuszcza się stosowanie łagodnych środków czyszczących.

Gotel technorattanowy do mebli Bello Giardino opiera się na lekkiej i stabilnej konstrukcji aluminiowej. Dołączone do fotela poduszki w kolorze ecru mają poliestrowe poszewki z wszytym zamkiem błyskawicznym, który ułatwia ich zdjęcie i oddanie do prania.

Fotel technorattanowy dostępny jest wyłącznie w kolorze ciemnobrązowym,

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary fotela:

  • szerokość: 94 cm
  • głębokość: 82 cm
  • wysokość: 67 cm

Wymiary paczki:

  • długość: 96 cm
  • szerokość: 84 cm
  • wysokość: 69 cm
  • waga: 10 kg

Dostawa i montaż mebli:

Fotel dostarczany jest przez kuriera w jednej paczce i nie wymaga samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu drewniany stół ogrodowy z ławkami skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×