Garaż dustanowiskowy drewniany z pokryciem PVC Monachium

(kod: 21540)
3 500 zł + dostawa 209 zł

Kup na raty: 20 x 185,45zł

  • Wysyłka do 7 tygodni
  • kod: 21540

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 510
Materiał drewno
Wysokość[cm] 240
Szerokość[cm] 500

Opis produktu

Eleganckie zadaszenie może pełnić wiele funkcji oraz będzie znakomitą ozdobą ogrodu. Może służyć jako garaż, czy jako zadaszenie tarasu. Dzięki zadaszeniu stworzą Państwo idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu lub uchronią samochód przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Garaż ma 500 cm szerokości i 510 cm głębokości, co zapewni miejsce na zaparkowanie dwóch samochodów. Samochody pod zadaszeniem są chronione przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, czy szkodami wyrządzanymi przez ptaki. 

Konstrukcja garażu została wykonana z wysokiej jakości drewna o miodowo-żółtym kolorze, które zaimpregnowano ciśnieniowo środkiem TanalithE renomowanej brytyjskiej firmy LONZA PROTECTION. Impregnat wzbogacony o wosk nadaje drewnu hydrofobowość, co uodparnia je na butwienie oraz gwarantuje trwałość i wytrzymałość.

Garaż dwustanowiskowy drewniany

Dach pokrywają płyty PCV, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością na uderzenia. Panele chronią przed promieniowaniem UV. Zapobiega to żółknięciu dachu. Panele chronią przed wiatrem, deszczem, gradem oraz wytrzmują duże obciążenie śniegiem.

Zadaszenie może być malowane wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego. Konstrukcja przeznaczona jest do samodzielnego montażu.

Uwaga! Zestaw nie zawiera kotew. 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość w szczycie dachu: 240 cm
  • szerokość:  500 cm
  • głębokość:  510 cm

Materiał:

  • drewno poddane impregnacji ciśnieniowej 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 510
Materiał drewno
Wysokość[cm] 240
Szerokość[cm] 500

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób. Do każdego produktu dodawana jest szczegółowa instrukcja montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10cio letnią gwarancją odporności na butwienie drewna przy zastosowaniu bez kontaktu z gruntem. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×