Garaż pojedynczy z dachem z blachy Stuttgart 4,5x5m

(kod: 21527)
4 030 zł

Produkt niedostępny

kod: 21527

Opis produktu

Wiata garażowa, która zapewni dodatkowe miejsce postojowe i jednocześnie przyozdobi ogród. Umożliwi przechowywanie rowerów, motocykli, czy samochodu osobowego. Może również pełnić funkcję zadaszenia nad taras, które uchroni meble wypoczynkowe przed deszczem i blaknięciem. 
 
Samochód pod zadaszeniem nie jest narażony na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i na szkody wyrządzane przez ptaki, co ułatwi utrzymanie samochodu w czystości.  Dach zmniejsza stopień nagrzewania się blach i wnętrza pojazdu. Garaż ma 440 cm szerokości, 510 cm głębokości i 240 cm wysokości, co zmniejsza ryzyko obicia karoserii podczas wjazdu lub wyjazdu. 
 
Garaż pojedynczy stuttgart
 
Dach pokryty jest blachą aluminiową, która jest niezwykle lekka i wytrzymała. Aluminium jest materiałem, który nie rdzewieje, co zwiększa trwałość i wytrzymałość dachu. Konstrukcja garażu została wykonana z wysokiej jakości drewna o miodowo-żółtym kolorze, które zaimpregnowano ciśnieniowo środkiem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Impregnat wzbogacony o wosk nadaje drewnu hydrofobowość, co uodparnia je na butwienie oraz gwarantuje trwałość i wytrzymałość.
 
Zadaszenie może być malowane wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego. Garaż wymaga samodzielnego montażu.
 
Uwaga! Garaż nie zawiera podstaw słupów (do betonu lub szpice do ziemi).

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość w szczycie dachu: 240 cm
  • szerokość: 440 cm
  • głębokość:  510 cm

Materiał:

  • drewno poddane impregnacji ciśnieniowej 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób. Do każdego produktu dodawana jest szczegółowa instrukcja montażu.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10cio letnią gwarancją odporności na butwienie drewna przy zastosowaniu bez kontaktu z gruntem. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×