Wysokiej jakości meble technorattanowe - Gardinetta

sortuj:
Zobacz opis

Pufa może być idealnym uzupełnieniem zestawu mebli ogrodowych. Trwałe, estetyczne i nowoczesne pufy ogrodowe Gardinetta to wspaniałe meble łączące w sobie zarówno wysokie walory funkcjonalne, jak i estetyczne.

Pufy ogrodowe Gardinetta

Marka Gardinetta oferuje ekskluzywne meble ogrodowe przeznaczone na tarasy, balkony, do ogródków restauracji, obiektów turystycznych i ogrodów zimowych. W ofercie na szczególną uwagę zasługują pufy ogrodowe wykonane z technorattanu. Technorattan do produkcji puf powstaje z polietylenu – jest to ekologiczny, trwały i wyjątkowo lekki materiał doskonale imitujący rattan, ale jednocześnie pozbawiony jego wad. Naturalny rattan produkowany z palm rotangowych jest bardzo estetyczny i lekki, ale niestety cechuje się słabą trwałością. Szybko niszczy go przede wszystkim wilgoć, więc rattanowe meble wymagają skrupulatnej konserwacji, co nie dotyczy mebli z technorattanu.

sortuj:
 • Moduł środkowy technorattan NILAMITO Brown & Beige

  Moduł środkowy technorattanowy NILAMITO Brown & Beige jest to mebel modułowy można go więc dowolnie ustawiać, osobno lub razem z innymi meblami z serii Nilamito. Jeśli nie chcemy rozdzielać modułów, można zastosować dołączone do zestawu łączniki, które na stałe zepną poszczególne elementy. Moduł środkowy technorattan NILAMITO Brown & Beige wykonano z bardzo...

  1 499 zł

  Dostawa GRATIS!
 • Pufa z technorattanu FARLITO Ashen & Ice Grey

  Technorattanowe meble ogrodowe o rozmiarach umożliwiających ich zmieszczenie również na małym balkonie to doskonałe rozwiązanie, które może zostać również roszerzone na ogródek. Elegancko prezentujące się materiały i odporność na warunki atmosferyczne pozwolą na wielosezonowe użytkowanie zestawu.   Stelaż pufy wykonany został ze stali, która została pomalowana...

  799 zł

  Produkt niedostępny
 • Pufa technorattan LIGURITO Off-White Elite & Taupe

  Pufa technorattanowa LIGURITO Off-White Elite & Taupe to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Ten ekskluzywny mebel wykonano z okrągłej, szczotkowanej plecionki technorattanowej i stanowi on nawiązanie do najnowszych trendów. Pufę można umieścić zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy balkonie, a nawet w ogrodzie zimowym. Pufa technorattanowa LIGURITO...

  (1 opinia)

  690 zł

  Produkt niedostępny
 • 2x Moduł środkowy technorattan NILAMITO Brown & Beige

  Moduł środkowy technorattanowy NILAMITO Brown & Beige jest to mebel modułowy można go więc dowolnie ustawiać, osobno lub razem z innymi meblami z serii Nilamito. Jeśli nie chcemy rozdzielać modułów, można zastosować dołączone do zestawu łączniki, które na stałe zepną poszczególne elementy. Moduł środkowy technorattan NILAMITO Brown & Beige wykonano z bardzo...

  1 999 zł

  Produkt niedostępny

Technorattanowe pufy ogrodowe Gardinetta nie niszczą się pod wpływem działania wody, mrozu ani bardzo wysokiej temperatury. Dzięki obecności specjalnej powłoki nie ulegają też niszczeniu na skutek działania promieniowania słonecznego. Pufy ogrodowe wyprodukowane z zastosowaniem takiego materiału wyglądają świetnie przez długie lata i mogą stać dosłownie w każdym miejscu – zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Szczególną cechą technorattanu jest wspomniana wyżej trwałość. Materiał ten ma żywotność 10-15 lat, więc wybierając pufę wykonaną z dobrej jakości technorattanu, zapewniasz sobie możliwość użytkowania tego mebla przez ponad dekadę. Technorattan nie pęka, jest nietoksyczny i bardzo odporny na plamy. Wszelkie zabrudzenia można bardzo szybko usunąć bez obawy o pogorszenie wyglądu mebla.

Stelaż puf ogrodowych jest wykonany ze stali pomalowanej proszkowo. Takie zabezpieczenie stali stanowi doskonałą ochronę przed korozją, jeszcze bardziej zwiększając trwałość mebla. Wszystkie pufy mają też specjalne poduszki siedziskowe wykonane z miękkiej pianki tapicerskiej. Każda poduszka ma zdejmowaną poszewkę wykonaną z materiału zabezpieczonego teflonem i zapinaną na zamek. Poduszki są wyjątkowo wygodne i nie wgniatają się nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Pufy ogrodowe wchodzą w skład zestawów modułowych mebli Gardinetta, ale taką pufę możesz też dokupić do swojego zestawu osobno i tym samym rozszerzyć go o jedno miejsce siedzące. Pufy są wygodne, bardzo estetycznie wykonane i co najważniejsze, jesienią i zimą można je użytkować również w pomieszczeniach.

Modele puf ogrodowych Gardinetta

W ofercie marki Gardinetta znajdziesz pufu ogrodowe z dwóch kolekcji.

 • Farlito – kolekcji wykonanej ze wzdłużnie prążkowanej lub płaskiej plecionki. W tej kolekcji znajdują się pufy ogrodowe w kolorach czarnym i szarym.
 • Nilamito – kolekcji wykonanej z płaskiej plecionki technorattanowej, która do złudzenia przypomina rattan. W tej kolekcji znajdziesz pufy w kolorach brązowym z szarymi poduszkami i brązowym z poduszkami w kolorze beige.

Pufy ogrodowe mogą przybierać kształt tradycyjnych puf albo środkowych modułów zestawów mebli (taki pufy mają oparcia).

×