Hamak Currambera H110 z drążkiem

ogrodowy, bawełniany hamak Currambera z drążkiem cena
kliknij i zobacz 12 zdjęć
(kod: 07194) La Siesta
Currambera to seria hamaków cieszących się ogromną popularnością. Hamaki te pochodzą z Kolumbii. Wytwarzane są ze 100% organicznej bawełny. Jest to bawełna naturalna, nie przetwarzana, skladająca się z długich, nie mechacącyc... pełny opis
355 zł

Produkt niedostępny

kod: 07194

Opis produktu

Currambera to seria hamaków cieszących się ogromną popularnością. Hamaki te pochodzą z Kolumbii.

Wytwarzane są ze 100% organicznej bawełny. Jest to bawełna naturalna, nie przetwarzana, skladająca się z długich, nie mechacących się włókien. Hamaki Currambera charakteryzuje gęsty splot i dodatkowe zabezpieczenie brzegów przez rozdarciem poprzez podwojenie nici. Hamak razem z drążkami waży 2,1 kg.

Hamak z drążkami pozwala na komfortowy wypoczynej jednej osobie do wagi 120 kg. Drążki rozciągają materiał, nie pozwalając zawijać się brzegom. Drążki wykonane są z drewna Cumaru, jest to egzotyczne drzewo liściaste pochodzące z Ameryki Południowej. Hamaki posiadają certyfikat FSC dotyczący drewna pochodzącego z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Trwałość hamaka i komfort użytkowania zapewniają 34 liny podtrzymujące wykonane z mieszanki bawełny i poliestru. Na końcach są one splecione w pętle, dzięki którym hamak mozna łatwo zawiesić na stojaku, lub na dzrewach dodając z każdej strony dodatkowe sznurki.

 

Długość samego materiału to 210cm, a całego hamaka wraz ze sznurkami - 330 cm.  

Hamak dostępny jest w czterech kolorach: czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym. Każdy z kolorów posiada wzór w kolorowe paski.

Gwarancja Bezpieczeństwa

Hamaki z serii Currambera zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.