Hamak dla dzieci H11 Iri

(kod: 08908) La Siesta
255 zł + dostawa 25 zł
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 08908

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kolor wielokolorowy
Rodzaj sam stelaż
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka bez drążka

Opis produktu

Kolorowy hamak dla dzieci H11 Iri powstał z myślą o naszych pociechach. Dzieci uwielbiają spędzać czas w hamakach, gdyż jest to dla nich doskonałe miejsce odpoczynku jak i zabawy. Kołysanie się w hamaku daje dzieciom wiele radości, a miękki, wytrzymały materiał zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Udowodniono naukowo, że hamaki mają pozytywny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka, gdyż stymulują zmysł balansowania i zapobiegają problemom percepcyjnym.
Hamak Iri przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary:
wymiary materiału: 210 x 110 cm
długość: 210 cm
dopuszczalna waga: 80 kg

Kluczowe parametry:

Kolor wielokolorowy
Rodzaj sam stelaż
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci krzesła obrotowe dla dzieci białystok tanie krzesła obrotowe dla dzieci fotel obrotowy dla dzieci 140 cm wzrostu fotel obrotowy dla dzieci bodzio fotele obrotowe dla dzieci i młodzieży ole ole fotele obrotowe dla dzieci nowy styl fotele obrotowe dla dzieci zakup online

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×