Hamak dla dzieci H11 Iri

Kolorowy hamak dla dzieci H11 Iri
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08908) La Siesta
Kolorowy hamak dla dzieci H11 Iri powstał z myślą o naszych pociechach. Dzieci uwielbiają spędzać czas w hamakach, gdyż jest to dla nich doskonałe miejsce odpoczynku jak i zabawy. Kołysanie się w hamaku daje dzieciom wiele radości, a ... pełny opis
171 zł
+ dostawa 25 zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08908

Opis produktu

Kolorowy hamak dla dzieci H11 Iri powstał z myślą o naszych pociechach. Dzieci uwielbiają spędzać czas w hamakach, gdyż jest to dla nich doskonałe miejsce odpoczynku jak i zabawy. Kołysanie się w hamaku daje dzieciom wiele radości, a miękki, wytrzymały materiał zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Udowodniono naukowo, że hamaki mają pozytywny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka, gdyż stymulują zmysł balansowania i zapobiegają problemom percepcyjnym.
Hamak Iri przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary:
wymiary materiału: 210 x 110 cm
długość: 210 cm
dopuszczalna waga: 80 kg

Kluczowe parametry:

Kolor wielokolorowy
Rodzaj sam stelaż
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.