Hamak dla dzieci H132 Animundo

(kod: 08909) La Siesta
Kolorowy hamak dla dzieci H132 Animundo powstał z myślą o naszych pociechach. Dzieci uwielbiają spędzać czas w hamakach, gdyż jest to dla nich doskonałe miejsce odpoczynku jak i zabawy. Kołysanie się w hamaku daje dzieciom wiele radoś... pełny opis
698 zł
+ dostawa 25 zł
Kup na raty: 20 x 36,15zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08909

Opis produktu

Kolorowy hamak dla dzieci H132 Animundo powstał z myślą o naszych pociechach. Dzieci uwielbiają spędzać czas w hamakach, gdyż jest to dla nich doskonałe miejsce odpoczynku jak i zabawy. Kołysanie się w hamaku daje dzieciom wiele radości, a miękki, wytrzymały materiał zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Udowodniono naukowo, że hamaki mają pozytywny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka, gdyż stymulują zmysł balansowania i zapobiegają problemom percepcyjnym.
Hamak Animundo z pewnością zachwyci każde dziecko, a wybarwienie w afrykańskie zwierzątka pobudzi wyobraźnię. Hamak Animundo można również używać jako kocyka dla niemowlaka, ponieważ wypełniony jest mięciutką naturalną bawełną.
Hamak dziecięcy Animundo został przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland, uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów.
Wymiary:
wymiary materiału: 210 x 130 cm
długość: 210 cm
dopuszczalna waga: 80 kg

Kluczowe parametry:

Kolor wielokolorowy
Rodzaj dzięciecy
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki