Hamak dla niemowlaka W* Yayita

Hamak dla niemowlaka W* Yayita sklep internetowy opinie ceny komentarze
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08906) La Siesta
Hamak W* Yayita stworzony został z myślą o najmłodszych pociechach w wieku od 0 do 15 miesięcy.  Wykonany z bardzo wytrzymałej wełny i zabezpieczony szelkami hamaczek Yayita jest w 100% bezpieczny dla maluszków. Dodatkow... pełny opis
372 zł
+ dostawa 25 zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08906

Opis produktu

Hamak W* Yayita stworzony został z myślą o najmłodszych pociechach w wieku od 0 do 15 miesięcy. 
Wykonany z bardzo wytrzymałej wełny i zabezpieczony szelkami hamaczek Yayita jest w 100% bezpieczny dla maluszków. Dodatkowo hamak firmy La Siesta posiada malutki materacyk, który w każdej chwili można wyjąć, dzięki czemu hamak jest wyjątkowo łatwy do utrzymania w czystości.
Hamak Yayita jest idealną alternatywą dla tradycyjnych kołysek bądź bujania w wózku. Lekko kołyszący się, specjalistycznie wyprofilowany hamaczek, pozwoli spokojnie zasnąć dzidziusiowi w najlepszej dla jego rozwoju pozycji. 
Hamak dla niemowlaka Yayita został przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland, uznaną, niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów.
Wymiary:
wymiary materiału: 60 x 105 cm
szerokość drążka: 78 cm
dopuszczalna waga: 20 kg

Kluczowe parametry:

Kolor ecru
Rodzaj dzięciecy
Ilość miejsc jednoosobowy
Typ hamaka fotel hamakowy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.