Hamak Extra Large H240 Mexicana

Hamak Extra Large H240 Mexicana dla całej rodziny opinie ce
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 08900) La Siesta
Hamak extra large H240 Mexicana to idealny hamak dla osób gustujących w meksykańskim stylu. Hamak Mexicana posiada lekką, wykonaną ręcznie, siatkową strukturę, zapewniającą ciągłą cyrkulację powietrza. Dzięki temu, hamak Mexicana je... pełny opis
465 zł
+ dostawa 25 zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08900

Opis produktu

Hamak extra large H240 Mexicana to idealny hamak dla osób gustujących w meksykańskim stylu. Hamak Mexicana posiada lekką, wykonaną ręcznie, siatkową strukturę, zapewniającą ciągłą cyrkulację powietrza. Dzięki temu, hamak Mexicana jest doskonałym sposobem na relaks podczas upalnych dni.
Wysoka jakość bawełny użytej do wykonania hamaka H240 Mexicana zapewnia jego niezwykłą wytrzymałość. Materiał nie rwie się i nie zaciąga, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny. Ten obszerny i komfortowy hamak będzie ulubionym miejscem relaksu całej rodziny! Jest również doskonałym pomysłem na prezent.
Ponadto hamak Mexicana posiada atest TÜV Rheinland, uznanej niemieckiej instytucji kontrolującej bezpieczeństwo i jakość produktów.
Wymiary:
wymiary materiału: 260 x 180 cm
długość: 400 cm
dopuszczalna waga: 200 kg
waga: 1.3 kg

Kluczowe parametry:

Max. obciążenie[kg] 200
Szerokość materiału 180
Długość materiału 260
Max.długość [cm] 400
Kolor wielokolorowy
Rodzaj hamak
Ilość miejsc rodzinny
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.