Hamak podróżniczy H150 Colibri

Hamak podróżniczy H150 Colibri sklep internetowy opinie ceny komentarze
kliknij i zobacz 11 zdjęć
(kod: 08905) La Siesta
turkusowy-3 seledynowy-4 pomarańczowy-5 różowy-7
Hamak H150 Colibri to obowiązkowy element wyposażenia dla podróżników. Hamak Colibri wykonany został ze specjalnych, spadochronowych materiałów, dzięki czemu jest wyjątkowo lekki. Hamak Colibri wyposażony jest w zestaw do montażu, w ... pełny opis
259 zł
+ dostawa 14 zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08905

Opis produktu

Hamak H150 Colibri to obowiązkowy element wyposażenia dla podróżników. Hamak Colibri wykonany został ze specjalnych, spadochronowych materiałów, dzięki czemu jest wyjątkowo lekki.
Hamak Colibri wyposażony jest w zestaw do montażu, w którego skład wchodzą 2 liny o dlugosci 3 metrów oraz 2 haki wykonane z bardzo wytrzymalego włókna szklanego. Umożliwia to szybkie i bezproblemowa zamontowanie i odmontowanie haków.
Funkcjonalnego i wygodnego hamaka Colibri można używać również na wiele innych sposobów, między innymi jako koca lub osłony przed słońcem i deszczem.
Wymiary:
wymiary materiału: 250 x 150 cm
długość: 250 cm
dopuszczalna waga: 180 kg
waga: 0.8 kg

Kluczowe parametry:

Kolor wielokolorowy
Rodzaj hamak
Ilość miejsc dwuosobowy
Typ hamaka bez drążka

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.